Značka: Dicota
Kolekcia: Actives
Farba: zelená
Materiál: polyester/nylon
Materiál: nylon
Veľkosť displeja ("): 15
Rozmery, mm: 360 x 470 x 185
Hmotnosť, kg: 0,8
Záruka: 36
Cena: 40,80 € 18,00 €
bez DPH: 15,00 €
Skladom
Výrobca: Dicota
Objednávkový kód: DIN11908P
-
+

Praktický športový ruksak na 15" notebook

Športový ruksak BacPac Wave je vhodný pre každého cestovateľa, pre ktorého je notebook nevyhnutným spoločníkom. Upúta nielen športovým dizajnom, ale najmä vysokou funkčnosťou.

Vystlanná hlavná časť ruksaku zabezpečuje najlepšiu možnú ochranu pre Váš notebook až do 15". Okrem miesta na počítač tu nájdete aj ďalšie oddelenia, ktoré poskytujú rýchly prístup k Vašim dokumentom a mobilnému telefónu. Prehľadne upravená predná časť slúži na vizitky, perá, telefón a ďalšie predmety. Dve bočné vonkajšie sieťované vrecká poskytujú dodatočný priestor pre fľašku /na vodu) alebo iné nutnosti. Pohodlne vystlaná zadná časť a nízka hmotnosť ruksaku zaisťujú príjemné nosenie. Ramenné popruhy s vystlaním a vystužená rukoväť zabezpečujú pohodlie pri nosení. Výnimočným prvkom tohto ruksaku je reflexný materiál na prednej strane, ktorý prispieva k bezpečnosti na cestách v tme alebo večer. BacPac Wave je vyrobený z pevného vodeodolného polyesteru.  

BacPac Wave je dostupný ešte vo farbe béžovej.

Vybavenie:

Vystlaná časť na notebook; hlavná časť obsahujúca miesto na dokumenty a príslušenstvo ; vodeodolný pevný materiál; reflexná predná časť ruksaku; sieťované vrecká na boku; vystlané nastaviteľné ramenné popruhy; vystlaná zadná časť ruksaku a vystužená rukoväť.

Dizajn
Značka Dicota
Kolekcia Actives
Vlastnosti 2
Farba zelená
Materiál polyester/nylon
Materiál nylon
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15
Rozmery, mm 360 x 470 x 185
Hmotnosť, kg 0,8
Obchodné údaje
Záruka 36

Pridať hodnotenie

- +