Značka: Revance
Kolekcia: Club
Certifikáty:
Farba: čierna
Materiál: 600 d polyester
Materiál: polyester
Veľkosť displeja ("): 16
Rozmery, mm: 430 x 320 x 95
Vnútorné rozmery, mm: 400 x 315 x 45
Hmotnosť, kg: 0,82
Záruka: 24
Cena: 17,64 €
bez DPH: 14,70 €
Skladom
Výrobca: CLUB
Objednávkový kód: RERCR018B
-
+

Ľahká kompaktná taška na notebook 14-16" a dokumenty. Úsporný model s prepracovaným vnútorným vybavením.

Taška Club Basic+ patrí medzi najžiadanejšie modely. Napriek nízkej cene poskytuje dobré užívateľské vlastnosti: ochranu obsahu, nadštandartné vnútorné vybavenie, netypické pre túto triedu tašiek, vlastné oddelenie na dokumenty, striedmy dizajn. Dominantným prvkom dizajnu je predné vrecko ozdobené okrúhlym logom značky.

V prednom vrecku sa nachádza priestor na káble, zdroj, iné príslušenstvo a držiaky na perá. Všetko, čo potrebujete, máte hneď poruke.

Ochranná výstelka zabezpečuje pre notebook základnú ochranu, postačujúcu pri bežnom používaní v neextrémnych podmienkach. Hlavné vrecko na notebook okrem upevňovacieho popruhu obsahuje aj prispôsobiteľný deliaci prvok, vďaka ktorému je možné tašku použiť aj na menšie notebooky a subnotebooky. Tento prvok sa nachádza len vo vyšších a podstatne drahších modeloch iných výrobcov.
Hlavný priestor je uzamykateľný . Po jeho otvorení máte dobrý prístup k notebooku, ale aj k pracovnej ploche s vreckami. Všetko potrebné ľahko umiestnite v premyslene umiestnených oddeleniach na CD, DVD, alebo BlueRay disk, PDA, MP3 prehrávač, perá, vizitky, kľúče a doklady. Vnútorné vrecko na dokumenty slúži na prenos a úschovu dokumentov formátu A4+. Sú okamžite dostupné ihneď, ako otvoríte tašku. Samozrejmosťou je vrecko na iPod alebo iPhone. Na zadnej strane tašky sa v tomto modeli nachádza samostatné vrecko na dokumenty, ktoré vďaka organizovanému vnútru na priehradky systematicky uschová všetky potrebné dokumenty. Na tomto vrecku je umiestnený popruh na upevnenie tašky na vozíkoch s teleskopickou rúčkou.
Popruh cez plece s protišmykovou podložkou a uzamykateľné zipsy priestoru na notebook robia výber tejto tašky tým správnym rozhodnutím.

Vybavenie:

Ochranný priestor na notebook vystlaný protinárazovou penou; zosilnený rám; predné vrecko s držiakmi na perá a mobilný telefón, priestor na káble, myš a iné potreby; vrecko na uloženie mobilného príslušenstva - na PDA, iPod aj iPhone; vrecko na kľúče, MP3-prehrávač; vnútorné vrecko na dokumenty; oddelenie na notebook; upevňovací pás na notebook, deliaci prvok v hlavnom priestore na notebook; protinárazové podložky na dne tašky; oddelenie na dokumenty; prešívaná rúčka; popruh cez plece s protišmykovou náramennou podložkou, popruh na uchytenie tašky ku kufríkom s teleskopickou rúčkou.

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Club
Technické parametre
Certifikáty
Vlastnosti 2
Farba čierna
Materiál 600 d polyester
Materiál polyester
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 16
Rozmery, mm 430 x 320 x 95
Vnútorné rozmery, mm 400 x 315 x 45
Hmotnosť, kg 0,82
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +