Značka: Revance
Kolekcia: Balance
Farba: čierna
Farba doplnková: oranžová
Materiál: 600 d polyester
Materiál: polyester
Veľkosť displeja ("): 11,6
Rozmery, mm: 315 x 250 x 65
Hmotnosť, kg: 0,49
Záruka: 24
Cena: 29,00 €
bez DPH: 24,17 €
Skladom
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: RERCH005B
-
+

Súprava na sezónu corona vírusu - tablet, dezinfekcia aj ochranné prostriedky v jednej kompaktnej taške

Súprava na ochranu v sezóne corona vírusu je určená na pohodlnú úschovu všetkého, čo potrebujete v období zvýšenej ochrany od vírusov. Niekoľko oddelení Vám umožní oddelene a prehľadne uložiť v kompaktnej taške fľašku s dezinfekčným prostriedkom, náhradné ochranné rúška, ochranné okuliare, rukavice. Ako všetky tašky z kolekcie Revance Balance, aj Season Vám zabezpečí bezpečné uloženie smartfónu, alebo tabletu. Preto aj v tomto ťažkom období corona vírusu budete mať vždy pri sebe komunikačný prostriedok aj všetko nutné pre Vašu osobnú ochranu a ochranu ľudí, s ktorými sa stretávate.

Štandartná ochrana obsahu, komfort používania aj nevtieravý moderný dizajn. To sú príznaky tejto zvonka veľmi kompaktnej, vnútri extrémne premyslenej - na všetko potrebné nájdete miesto.

V menšom prednom vrecku sa nachádza priestor na perá, vizitky a drobnosti, ktoré potrebujete mať rýchlo k dispozícii. Väčšie predné vrecko efektívne využíva priestor - z vonkajšej strany je zakladač na umiestnenie CD, DVD a BlueRay diskov. Z vnútornej strany sú 3 oddelené vrecká na prenosnú CD-mechaniku, káble, zdroj a iné príslušenstvo, na mobil.

Všetko je chránené zvonka vrstvou protinárazovej peny. Efektívna ochranná výstelka zabezpečuje pre obsah ochranu zo všetkých strán. Zo zadnej strany je prístup k hlavnému vrecku, v ktorej nájdete ľahkú fľašku s dezinfekčným roztokom (100 ml 65% etanolový roztok) a dostatok miesta na prostriedky osobnej ochrany, ktoré môžete upevniť pri prenose upevňovacím popruhom.

Hlavný priestor je uzamykateľný. Po jeho otvorení máte dobrý prístup k ochanným a dezinfekčným prostriedkom, tabletu, ale aj k vnútornému vrecku na dokumenty do formátu A5+. Na zadnej strane tašky je umiestnené vrecko na dokumenty s kombinovanou funkciou závesu na upevnenie tašky Season na vozíkoch s teleskopickou rúčkou.
 Špeciálne vyvinutá mäkká rúčka robí prenos tašky príjemným a radostným. Komfortné kovanie, popruh cez plece s protišmykovou podložkou a uzamykateľné zipsy hlavného priestoru robia výber tejto tašky tým správnym rozhodnutím, ktoré si pochválite aj dlho po ukončení epidémie.

Táto malá elegantná tašky s dezinfekčným prostriedkom sa dodáva v čiernej farbe s elegantným oranžovým ozdobným prúžkom. V tejto kategórii ide o jeden z najlepšie vybavených modelov.

Vybavenie:

100 ml fľaška s dezinfekčným prostriedkom (65% etanolový roztok); chránený priestor na rúška, rukavice, okuliare; ochranný priestor na tablet/smartfón vystlaný protinárazovou penou, doplnený prvkami pasívnej bezpečnosti; predné vrecko s držiakmi na perá a vreckami na vizitky, vrecko na káble, myš, zdroj a iné potreby; vnútorné vrecko na dokumenty; uzamykateľné oddelenie na tablet s upevňovacím pásom; ergonomická zmäkčená rúčka; popruh cez plece s protišmykovou náramennou podložkou, záves na uchytenie tašky ku kufríkom s teleskopickou rúčkou, kombinovaný s vreckom na dokumenty; ozdobné farebné lemovky predného vrecka, slúžiace na identifikáciu, lepšiu viditeľnosť a zvyšujúce pasívnu bezpečnosť.

Súčasťou dodávky je 1 fľaška dezinfekčného prostriedku, určeného proti baktériám a vírusom (vrátane nového corona vírusu), bezpečne zabalená v ochrannej kompaktnej taške Season.

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Balance
Vlastnosti 2
Farba čierna
Farba doplnková oranžová
Materiál 600 d polyester
Materiál polyester
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 11,6
Rozmery, mm 315 x 250 x 65
Hmotnosť, kg 0,49
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +