Značka: Apacs
Kolekcia: Indiana
Farba: zelená khaki
Materiál: bavlna/ľan
Materiál: ľan
Veľkosť displeja ("): 15,4
Rozmery, mm: 410 x 290 x 160
Hmotnosť, kg: 0,55
Záruka: 24
Cena: 28,80 €
bez DPH: 24,00 €
Skladom
Výrobca: Apacs
Objednávkový kód: AP07
-
+

Trendový ruksak na rameno na notebooky od 10" do 15,4" v indiánskom štýle.
Dokonalé mimikri pre užívateľov notebookov so vzťahom k prírode a romantike divokého Západu.

Štýlový Apacs Goyathlay je veľmi praktický a ekologicky šetrný ruksak, Uspokojí ľudí so vzťahom k prírode, jednoduchým prírodným materiálom, k romantike divokého Západu. Vhodný je pre tých, komu záleží na ochrane životného prostredia. Je vyrobená z kombinácie bavlny a ľanového vlákna. Tento mäkký príjemný materiál šetrí prostredie, a ruksaku dodáva nezameniteľný vzhľad.
Dve oddelené hlavné časti zabezpečujú praktické usporiadanie dokumentov a ostatného príslušenstva. Bočné vrecká sú skvele prispôsobené na prenos fľaše s osviežujúcim nápojom.
Tašky Apacs pôvodne neboli navrhnuté na prenos notebookov. Zabezpečujú dokonalé mimikri - cudzí človek ani len netuší, že v prírodne ladenej torbe je uložené praktické vyberateľné puzdro na notebook NEO, ktorý ho chráni pred poškriabaním a drobným poškodením. Neo je vyrobený z odolného a pružného neoprénu čiernej farby, ktorý dobre kopíruje vonkajšiu časť notebooku. Skoro ako jeho druhá koža. Puzdro je príjemné na dotyk, dobre sa drží. Vhodné pre notebooky do 15,4".
Na požiadavku dodávame s puzdrom na menšie rozmery notebookov . Goathlay Vám tak umožní nebadane a bezpečne prenášať notebooky rôznych rozmerov.

Tašky a ruksaky Indiana z prírodných materiálov sa vyrábajú v svetlozelenej khaki, tmavozelenej khaki a prírodnej čiernej farbe.

Vybavenie:

Ruksak z prírodného materiálu, jednoducho poskladateľný; vyberateľné puzdro na notebook Neo; bočné vrecká na drobnosti.

Dizajn
Značka Apacs
Kolekcia Indiana
Vlastnosti 2
Farba zelená khaki
Materiál bavlna/ľan
Materiál ľan
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,4
Rozmery, mm 410 x 290 x 160
Hmotnosť, kg 0,55
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +