Značka: Revance
Kolekcia: Balance
Farba: čierna
Farba doplnková: čierna
Materiál: 600 d polyester
Materiál: polyester
Veľkosť displeja ("): 11,6
Rozmery, mm: 310 x 250 x 75
Hmotnosť, kg: 0,54
Záruka: 24
Cena: 29,12 €
bez DPH: 24,27 €
Skladom
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: RERCH006B
-
+

Kompaktná taška na 10"-11,6" netbook s elegantným farebným prúžkom, ktorý oživuje vzhľad tašy.

 

Kompaktná taška na hernú konzolu Nintendo Wii a na 10"-11,6" netbook.

 

Taška Game Season je pionierskym riešením vyvinutým na ochranu a prenášanie hernej konzoly Nintendo Wii s príslušenstvom, ale aj na prenos najmenších notebookov - netbookov. Poskytuje štandartnú ochranu obsahu, komfort používania, nevtieravý moderný dizajn. Navonok veľmi kompaktná, vnútri naopak - na všetko potrebné nájdete miesto. Okrasou tašky je predné vrecko. Ozdobené je po obvode elegantnou čiernou linkou,  ktorá pripomína príbuznosť tašky Season s obľúbenými modelmi Wings.

V menšom prednom vrecku sa nachádza priestor na drobnosti, ktoré potrebujete mať rýchlo k dispozícii. Väčšie predné vrecko efektívne využíva priestor - z vonkajšej strany je zakladač na umiestnenie CD, DVD a BlueRay diskov. Z vnútornej strany sú 2 oddelené vrecká na ovládacie zariadenia Nintenda a na obaly s hrami.

Všetko je chránené zvonka vrstvou protinárazovej peny. Efektívna ochranná výstelka zabezpečuje pre netbook ochranu zo všetkých strán. Zo zadnej strany je prístup k hlavnému vrecku na samotnú konzolu Nintendo, prípadne netbook. Obsahuje upevňovací popruh, vďaka ktorému je možné upevniť aj menšie netbooky a využiť priestor na príslušenstvo. Zároveň sem umiestnite zdroj s káblom a iné príslušenstvo, potrebné na to, aby ste aj mimo domu hrať svoje obľúbené hry.
Hlavný priestor je uzamykateľný . Po jeho otvorení máte dobrý prístup ku konzole , ale aj k vnútornému vrecku na dokumenty. Vnútorné vrecko na dokumenty slúži na prenos a úschovu dokumentov formátu A5+. Sú okamžite dostupné ihneď, ako otvoríte tašku. Na zadnej strane tašky je umiestnené vrecko na dokumenty s kombinovanou funkciou závesu na upevnenie tašky Season na vozíkoch s teleskopickou rúčkou.
 Špeciálne vyvinutá mäkká rúčka robí prenos tašky príjemným a radostným. Komfortné kovanie, popruh cez plece s protišmykovou podložkou a uzamykateľné zipsy priestoru na netbook robia výber tejto tašky tým správnym rozhodnutím.

V súčasnosti sa tieto malé elegantné tašky vyrábajú s ozdobným prúžkom v čiernej farbe.

Vybavenie:

Ochranný priestor na hernú konzolu vystlaný protinárazovou penou, doplnený prvkami pasívnej bezpečnosti; predné vrecko na drobné potreby; vnútorné vrecko na dokumenty; uzamykateľné oddelenie na konzolu či netbook ; upevňovací pás na konzolu ; ergonomická zmäkčená rúčka; popruh cez plece s protišmykovou náramennou podložkou, záves na uchytenie tašky ku kufríkom s teleskopickou rúčkou, kombinovaný s vreckom na dokumenty; ozdobné lemovky predného vrecka.

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Balance
Vlastnosti 2
Farba čierna
Farba doplnková čierna
Materiál 600 d polyester
Materiál polyester
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 11,6
Rozmery, mm 310 x 250 x 75
Hmotnosť, kg 0,54
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +