Značka: Dicota
Kolekcia: Actives
Farba: čierna
Materiál: polyester/ mikrovlákno
Materiál: polyester
Veľkosť displeja ("): 15,4
Rozmery, mm: 385 x 320 x 75
Hmotnosť, kg: 0,95
Záruka: 36
Cena: 59,90 € 36,00 €
bez DPH: 30,00 €
Skladom
Výrobca: Dicota
Objednávkový kód: DIN18968P
-
+

Trendová taška na rameno nielen na notebook

Športovo-elgantná taška Take.Off Smart dokonalo spája funkčnosť a dizajn. Hlavná priehradka perfektne chráni notebook do 15,4” vďaka odľahčenej výstelke HDF a okrem toho ponúka dostatok miesta na dokumenty. Použitím zipsu je možné priehradku zväčšiť a uschovať tak aj väčšie zložky. Na pracovnej ploche nájdu svoje miesto písacie potreby, vizitky, kľúče a pod. Ďalšie príslušenstvo je možné uložiť v zipsom uzatvárateľnom kryte tašky. Na telefón, MP3  prehrávač alebo iPod sú pripravené ľahko prístupné multimediálne vrecká. Ďalšie úložné miesto nájdete v zadnom vrecku, ktoré je tiež uzatvárateľné na zips. Taška sa veľmi pohodlne nosí vďaka vystlanému, nastaviteľnému ramennému popruhu.

Táto štýlova taška bude v ponuke aj v hnedej farbe.

Vybavenie:

Priestranná hlavná priehradka s výstelkou  na notebook s možnosťou rozšírenia a ďalším miestom na dokumenty; pracovná plocha na písacie potreby,
CD-ROM a iné potreby, pútko na kľúče; doplnkové miesto uzatvárateľné zipsom v kryte tašky: dve ľahko prístupné multimediálne vrecká ; uzatvárateľné miesto na dokumenty v zadnej časti tašky; nastaviteľný, vystlaný ramenný popruh.

Dizajn
Značka Dicota
Kolekcia Actives
Vlastnosti 2
Farba čierna
Materiál polyester/ mikrovlákno
Materiál polyester
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,4
Rozmery, mm 385 x 320 x 75
Hmotnosť, kg 0,95
Obchodné údaje
Záruka 36

Pridať hodnotenie

- +