Značka: Revance
Kolekcia: Balance
Farba: čierna
Farba doplnková: striebornosivá
Materiál: 900d polyester
Materiál: polyester
Veľkosť displeja ("): 16
Rozmery, mm: 435 x 340 x 110
Hmotnosť, kg: 1.2
Záruka: 24
Cena: 38,83 €
bez DPH: 32,36 €
Skladom
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: RERCR014B
-
+

Elegantná taška na 15,4" notebook a dokumenty.

Taška Voyage+ vznikla ako odpoveď marketingových odborníkov a dizajnérov na požiadavku doby. Poskytuje vysokú ochranu obsahu, komfort používania, nevtieravý moderný dizajn za rozumné náklady. Model Voyage + je rozšírenou verziou modelu Voyage. Efektívna ochranná výstelka spolu s prvkami pasívnej bezpečnosti , zabezpečuje pre notebook ochranu zo všetkých strán počas prenosu na kratšie aj dlhšie cesty. Hlavné vrecko na notebook okrem upevňovacieho popruhu obsahuje aj prispôsobiteľný deliaci prvok, vďaka ktorému je možné tašku použiť aj na menšie notebooky a subnotebooky.
Vďaka modernej koncepcii tašky môžete všetko potrebné ľahko umiestniť dnu v premyslene umiestnených oddeleniach. CD, DVD, alebo BlueRay disk, PDA, MP3 prehrávač, perá, vizitky, kľúče a dklady sú vždy poruke  v špeciálnych vreckách, umiestnených na prednom paneli. Vnútorné vrecko na dokumenty slúži na prenos a úschovu dokumentov formátu A4+. Sú okamžite dostupné ihneď, ako otvoríte tašku. Samozrejmosťou je vrecko na iPod alebo iPhone. Doplnkový oddelený priestor so záložkami na obsiahlejšie dokumenty je pomôckou pre každého, kto má rád systém a poriadok. Nachádza sa na zadnej strane tašky, spolu s popruhom na upevnenie tašky Voyage+ na vozíkoch s teleskopickou rúčkou.
Osobitý štýl tašky je podčiarknutý vzhľadom predného vrecka. Striebornosivý prúžok skrášľuje jeho moderné krivky. Okrem vrecka na mobil a perá je oddelený predný priestor určený na uloženie mobilného príslušenstva notebooku - zdroja, myši, káblov a iných drobností. Špeciálne vyvinutá mäkká rúčka robí prenos tašky príjemným a radostným. Komfortné kovanie, popruh cez plece s protišmykovou podložkou a uzamykateľné zipsy priestoru na notebook robia výber tejto tašky tým správnym rozhodnutím. 

Model sa vyrába v klasickej čiernej a elegantnej striebornosivej farbe.

Vybavenie:

Ochranný priestor na notebook vystlaný protinárazovou penou, doplnený prvkami pasívnej bezpečnosti ; zosilnený rám; predné vrecko s držiakmi na perá, mobilný telefón a vizitky, priestor na káble, myš a iné potreby; vrecko na uloženie mobilného príslušenstva - na PDA, iPod aj iPhone; vrecko na kľúče, MP3-prehrávač; vnútorné vrecko na dokumenty; uzamykateľné oddelenie na notebook ; upevňovací pás na notebook, deliaci prvok v hlavnom priestore na notebook; protinárazové podložky na dne tašky; prešívaná zmäkčená rúčka; popruh cez plece s protišmykovou náramennou podložkou, popruh na uchytenie tašky ku kufríkom s teleskopickou rúčkou.

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Balance
Vlastnosti 2
Farba čierna
Farba doplnková striebornosivá
Materiál 900d polyester
Materiál polyester
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 16
Rozmery, mm 435 x 340 x 110
Hmotnosť, kg 1.2
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +