Značka: Revance
Kolekcia: Balance
Farba: čierna
Materiál: 600 d polyester
Materiál: polyester
Veľkosť displeja ("): 15,6
Rozmery, mm: 450 x 300 x 110
Vnútorné rozmery, mm: 400 x 275 x 60
Hmotnosť, kg: 1.1
Záruka: 24
Cena: 30,00 € 12,00 €
bez DPH: 10,00 €
Skladom
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: RERCR006B
-
+

Štýlová ľahká taška na notebook od 14"-16". Praktická, kompaktná, s premyslenou koncepciou.

Taška Wings+ je rozšírenou verziou obľúbených tašiek Wings. Poskytuje štandartnú ochranu obsahu, komfort používania, nevtieravý moderný dizajn. Dominantným prvkom dizajnu je predné vrecko. Ozdobené je po stranách elegantnými linkami,  pripomínajúcimi motýlie krídla, čo zvýrazňuje ako ľahkosť tašky, tak aj bezpečie notebooku, prenášaného v nej.

V prednom vrecku sa nachádza priestor na káble, zdroj a iné príslušenstvo. Je v ňom a vrecko na mobil a držiaky na perá. Všetko, čo potrebujete, máte hneď poruke.

Efektívna ochranná výstelka spolu s prvkami pasívnej bezpečnosti , zabezpečuje pre notebook ochranu zo všetkých strán. Hlavné vrecko na notebook okrem upevňovacieho popruhu obsahuje aj prispôsobiteľný deliaci prvok, vďaka ktorému je možné tašku použiť aj na menšie notebooky a subnotebooky.
Hlavný priestor je uzamykateľný . Po jeho otvorení máte dobrý prístup k notebooku, ale aj k pracovnej ploche s vreckami. Všetko potrebné ľahko umiestnite v premyslene umiestnených oddeleniach na CD, DVD, alebo BlueRay disk, PDA, MP3 prehrávač, perá, vizitky, kľúče a doklady. Vnútorné vrecko na dokumenty slúži na prenos a úschovu dokumentov formátu A4+. Sú okamžite dostupné ihneď, ako otvoríte tašku. Samozrejmosťou je vrecko na iPod alebo iPhone. Wings+ je vybavený doplnkovým oddeleným priestorom so záložkami na obsiahlejšie dokumenty. Ocení to každý, kto má rád systém a poriadok. Nachádza sa na zadnej strane tašky, spolu s popruhom na upevnenie tašky Wings+ na vozíkoch s teleskopickou rúčkou.
 Špeciálne vyvinutá mäkká rúčka robí prenos tašky príjemným a radostným. Komfortné kovanie, popruh cez plece s protišmykovou podložkou a uzamykateľné zipsy priestoru na notebook robia výber tejto tašky tým správnym rozhodnutím. 

Model sa vyrába v čiernej farbe, s ozdobným prúžkom v piatich farebných modifikáciách.  Na každú príležitosť si preto oveľa ľahšie vyberiete najvhodnejšiu farbu. 

Vybavenie:

Ochranný priestor na notebook vystlaný protinárazovou penou, doplnený prvkami pasívnej bezpečnosti ; zosilnený rám; predné vrecko s držiakmi na perá, mobilný telefón a vizitky, priestor na káble, myš a iné potreby; vrecko na uloženie mobilného príslušenstva - na PDA, iPod aj iPhone; vrecko na kľúče, MP3-prehrávač; vnútorné vrecko na dokumenty; uzamykateľné oddelenie na notebook ; upevňovací pás na notebook, deliaci prvok v hlavnom priestore na notebook; protinárazové podložky na dne tašky; prešívaná zmäkčená rúčka; popruh cez plece s protišmykovou náramennou podložkou, popruh na uchytenie tašky ku kufríkom s teleskopickou rúčkou; ozdobné farebné lemovky predného vrecka, slúžiace na identifikáciu, lepšiu viditeľnosť a zvyšujúce pasívnu bezpečnosť.

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Balance
Vlastnosti 2
Farba čierna
Materiál 600 d polyester
Materiál polyester
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,6
Rozmery, mm 450 x 300 x 110
Vnútorné rozmery, mm 400 x 275 x 60
Hmotnosť, kg 1.1
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +