Značka: Dicota
Kolekcia: Actives
Farba: šedá
Materiál: dobby nylon
Materiál: nylon
Veľkosť displeja ("): 15,4
Rozmery, mm: 500 x 360 x 250
Hmotnosť, kg: 1.5
Záruka: 36
Cena: 157,60 € 45,00 €
bez DPH: 37,50 €
Skladom
Výrobca: Dicota
Objednávkový kód: DIN16418N
-
+

Odľahčený a veľmi odolný ruksak na notebook

Vzhľadom na dostatočný priestor je BacPac Xtreme jednotkou medzi ruksakmi na notebooky. Veľké množstvo priehradok a vrecúšok umožňuje nosiť so sebou rozmanité doplnkové príslušenstvo.

Vo veľkej dvojdielnej hlavnej časti ruksaku je možné uložiť bežné príslušenstvo a potreby: myš, nabíjačku, dokumenty. Pre telefón, písacie potreby, kľúče a iné drobnosti je vyhradená pracovná plocha. MP3 a CD prehrávače alebo iPod môžete prenášať vo vrecku s výstupným otvorom na slúchadlá, ktoré sa nachádza v hornej časti ruksaku. 

„Hot" alebo „Cool": jedno z dvoch bočných vreciek slúži ako termoregulátor nápojov. Sieťované vrecká poslúžia ako ďaľší úložný priestor. 

Ruksak BacPac Xtreme je vybavený mäkkými, ergonomicky tvarovanými popruhmi a priedušným vystlaním zadnej časti. Väčšiu bezpečnosť a pohodlie dosiahnete použitím nastaviteľných popruhov okolo hrudníka a bokov.

Doplnkové vybavenie: odnímateľná pláštenka a nepremokavý materiál ruksaku chráni uložené veci aj vo veľmi nepriaznivých podmienkach! Uzatvárateľný a vystlaný priestor na notebook v zadnej časti ruksaku zabezpečuje spoľahlivú ochranu a zároveň veľmi pohodlné nosenie, ktoré nezaťažuje chrbát.

BacPac Xtreme je dostupný v dvoch farbách: čierna a šedá

Vybavenie:

Odnímateľná pláštenka; vystlaná časť na notebook; priestorná dvojdielna hlavná časť s pracovnou plochou na dokumenty; vrecko s výstupným otvorom na slúchadlá ; bočné termovrecko; sieťované vrecká; nepremokavý a odolný materiál; ergonomicky formované popruhy; priedušné vystlanie zadnej časti ruksaku; nastaviteľný popruh okolo hrudníka a bokov.

 

Dizajn
Značka Dicota
Kolekcia Actives
Vlastnosti 2
Farba šedá
Materiál dobby nylon
Materiál nylon
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,4
Rozmery, mm 500 x 360 x 250
Hmotnosť, kg 1.5
Obchodné údaje
Záruka 36

Pridať hodnotenie

- +