Značka: ORIGINAL.I
Kolekcia: Friday
Farba: čierna
Materiál: polyester
Materiál: polyester
Veľkosť displeja ("): 15,6
Rozmery, mm: 460 x 350 x 130
Hmotnosť, kg: 1,5
Záruka: 36
Cena: 129,00 €
bez DPH: 107,50 €
Skladom
Výrobca: Original I
Objednávkový kód: OICK612
-
+

 

Moderný špičkový dvojkomorový ruksak na notebook 15.4” zabezpečí pohodlie pre Vás aj Váš notebook. Je vybavený unikátnymi ramienkami, ktoré majú pneumatické náplecné vypchávky. Ak nesiete ťažší náklad - stačí stlačiť mikropumpu a pridať vzduchu, ak ľahší, stačí vzduch vypustiť . Prítlak na pleciach je vždy optimálny - tak, ako Vám najviac vyhovuje. V spodnej časti má ruksak popruhy na upevnenie okolo pásu. Kombinácia týchto popruhov a pneumatických ramienok robia z ruksaku Original I CK-612 najlepšie riešenie pre cyklistov, bežcov a iných dynamických používateľov. Vystužená tvarovaná chrbtová časť umožňuje pohyb vzduchu medzi batohom a chrbtom, čo zvyšuje kvalitu zážitku pri nosení. Zadný diel aj popruhy sú vyrobené z materiálu, ktorý aj v teplom počasí spríjemňuje nosenie. Najbližšie k chrbtu je zadná komora s chráneným vreckom  na bezpečné uloženie notebooku. V zadnej komore nájdete aj priehradku na dokumenty a ďalšie praktické vrecká na uloženie potrebného vybavenia.  Ďalšia komora batohu sú dostatočne priestranné na uloženie všetkého potrebného príslušenstva, je tu vrecko na MP3 prehrávač, na iPod a iPhone, spevnené vrecko na CD/DVD-médiá alebo CD prehrávač.
Vyrába sa v čiernej farbe - s výrazným logom OI, ktoré reprezentuje výraznú individualitu , obkolesenú svetom .

Ruksak CK-612 je to správne riešenie pre dynamických ľudí, ktorí sú sami zaujímaví a vedomí si svojej hodnoty pre okolie, ktorí si vážia kvalitné riešenia, na ktoré sa môžu spoľahnúť.

Vybavenie

Štýlový ruksak s priestrannými vreckami, ortopedicky tvarovaná chrbtová časť, pohodlné nastaviteľné popruhy vyrobené z priedyšného materiálu zabraňujúcemu spareniu sa pod nimi, vybavené pneumatickým regulačným systémom "mäkkosti" popruhu; osobitné vypchaté vrecko na notebook integrované v hlavnej komore,  priehradka na dokumenty, priehradka na menšie príslušenstvo, organizovaná vnútorná časť pre prehľadné uloženie telefónu, písacích potrieb, vizitiek, MP3 prehrávača a i.,  nepremokavý odolný materiál.

 

Dizajn
Značka ORIGINAL.I
Kolekcia Friday
Vlastnosti 2
Farba čierna
Materiál polyester
Materiál polyester
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,6
Rozmery, mm 460 x 350 x 130
Hmotnosť, kg 1,5
Obchodné údaje
Záruka 36

Pridať hodnotenie

- +