Značka: Dicota
Kolekcia: Accessories
Hmotnosť, kg: 0,1
Certifikáty: CE & FCC
Farba: čierna/strieborná
Materiál: abs
Materiál: plast
Rozmery, mm: 136 x 75 x 20
Záruka: 36
Cena: 49,20 € 12,00 €
bez DPH: 10,00 €
Skladom
Výrobca: Dicota
Objednávkový kód: DIZ9858Z
-
+

Numerická klávesnica s kalkulačkou a rozdvojkou portu USB.

Kombinácia číselnej klávesnice, vstavanej kalkulačky a 2 portov USB zjednodušuje zadávanie dát do Vášho notebooku! Abacus Pro je USB kompatibilné zariadenie používateľné bezprostredne po krátkej automatickej inštalácii vďaka podpore funkcie Plug & Play. Čísla môžete zadávať súčasne na klávesnici Abacus Pro aj priamo na klávesnici notebooku bez synchronizačných problémov. Dva USB porty Vám dovolia paralelne so zadávaním údajov na numerickej klávesnici používať ďalšie dve zariadenia!

Funkcie kalkulačky sú preddefinované na 12 klávesoch. Výsledky Vašich výpočtov sú posielané priamo do aplikácií vo Vašom notebooku. Voliteľné spôsoby zaokrúhlenia a umiestňovania desatinných čísel ako aj funkcia automatického vypnutia sú ďalšie prínosy externej numerickej klávesnice Abacus Pro. Abacus Pro môže byť napájaný dvoma spôsobmi: cez USB kábel z notebooku alebo priamo z vstavanej batérie.

Vybavenie:

Kombinácia číselnej klávesnice, kalkulačky a rozdvojky USB portov; 12 preddefinovaných funkčných kláves; funkcie výmenného kurzu a ovládania šípkami; voliteľné spôsoby zaokrúhlenia a umiestňovania desatinných čísel; funkcia automatického vypínania; posiela výsledky výpočtov priamo do aplikácií vo Vašom notebooku; funkcia Plug & Play; číselná klávesnica môže byť používaná súčasne s klávesnicou notebooku; dva spôsoby napájania - cez notebook alebo zo vstavanej batérie; samonavíjací kábel; užívateľská príručka.

Dizajn
Značka Dicota
Kolekcia Accessories
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť, kg 0,1
Technické parametre
Certifikáty CE & FCC
Vlastnosti 2
Farba čierna/strieborná
Materiál abs
Materiál plast
Rozmery a hmotnosť
Rozmery, mm 136 x 75 x 20
Obchodné údaje
Záruka 36

Pridať hodnotenie

- +