Značka: Dicota
Kolekcia: Originals
Farba: čierna
Materiál: polyester
Materiál: polyester
Veľkosť displeja ("): 15,4
Rozmery, mm: 420 x 330 x 150
Hmotnosť, kg: 1.1
Záruka: 36
Cena: 76,80 €
bez DPH: 64,00 €
Skladom
Výrobca: Dicota
Objednávkový kód: DIN13438P
-
+

Austrálska súprava - taška na 15,4" notebook a USB myš

 

Australian Spirit - Myš: Optická USB myš s LED 7-farebnou diódou
Farba: biela
Rozmery: 90 x 52 x 33 mm
Hmotnosť 0,066 kg
Materiál: ABS & pogumovaný povrch
Pre operačné systémy: Win 98, ME, 2000 a XP

 

Austrálska súprava - taška na 15,4" notebook a USB myš

Pod značkou Australian Spirit uvádzame limitovanú sériu výhodného kompletu špeciálnej tašky a USB myši na notebook. Extravagantný vzhľad zdobený ázijským motívom urobí z každého držiteľa stredobod úprimného záujmu.

Efektná myš má vstavanú LED diódu, ktorá počas používania postupne svieti až siedmymi farbami. Myš má 3 tlačidlá a pogumovaný povrch, ktorý podporuje príjemné a praktické držanie. Výhodné je optické rozlíšenie 800 dpi.

Na ochranu Vášho notebooku ponúka taška niekoľko bezpečnostných prvkov: penová výstelka , pevná konštrukcia, pásik na uchytenie notebooku. Priestor na drobné príslušenstvo s rôznymi úchytkami nájdete v prednom vrecku. V zadnej časti tašky je ďalšie vrecko, určené na dokumenty až do veľkosti A4. Súčasťou tašky je púzdro na káble, ktoré môžete umiestniť vedľa notebooku. Väčšie pohodlie pri nosení Vám zabezpečí mäkký ramenný popruh, špeciálne tvarované držadlo a pásik na uchytenie k vozíku.

Vybavenie:

Extravagantný vzhľad s ázijským motívom; vystužená a uzamykateľná časť na notebook; pásik na uchytenie notebooku, predné vrecko s úchytkami na príslušenstvo; vrecko na dokumenty; dvojmo šité pohodlné držadlo; ramenný popruh a pásik na uchytenie k vozíku.

Optická USB myš; rozlíšenie 800 dpi; LED dióda s meniacimi sa 7 farbami; dĺžka káblu: 80 cm; pogumovaný povrch; Plug & Play funkcia pre ľahkú inštaláciu.

Dizajn
Značka Dicota
Kolekcia Originals
Vlastnosti 2
Farba čierna
Materiál polyester
Materiál polyester
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,4
Rozmery, mm 420 x 330 x 150
Hmotnosť, kg 1.1
Obchodné údaje
Záruka 36

Pridať hodnotenie

- +