Značka: Dicota
Kolekcia: Actives
Farba: modrá
Materiál: dobby nylon/ polyester
Materiál: nylon
Veľkosť displeja ("): 15,4
Rozmery, mm: 450 x 340 x 130
Hmotnosť, kg: 1
Záruka: 36
Cena: 69,00 € 48,00 €
bez DPH: 40,00 €
Skladom
Výrobca: Dicota
Objednávkový kód: DIN11608N
-
+

Pohodlný moderný ruksak na 15.4" notebook

BacPac Mission bol vyvinutý firmou DICOTA ako pohodlný, moderný a bezpečný ruksak na notebook. Jeho zaujímavý vzhľad je dôsledkom premysleného dizajnu: pogumovaný povrch, priezračné pútka na zipsoch a futuristická skoba.
Na spoľahlivú ochranu notebooku nájdete vo vnútri efektívnu výstelku HDF . Vystužené vrecko je navyše prešité pásikom, ktorý udrží Váš notebook na správnom mieste. Hlavná časť ruksaku je vhodná na dokumenty a mobilné príslušenstvo. Ďalšie vrecká sú určené na mobilný telefón, perá a vizitky. Ruksak má i samostatne uzatvárateľnú časť pre Vaše osobné doklady alebo cenné veci. Predné vrecko je prispôsobené na úschovu káblov a napájacích zdrojov. Špeciálne vrecko má aj CD prehrávač. Konštrukcia zipsov umožňuje použiť na uzamknutie vrecák visiaci zámok . Ruksak je vyrobený z nepremokavého a pevného materiálu, ktorý dobre ochráni proti nepriazni počasia všetko čo máte vo vnútri . Reflexný materiál prednej časti je dobre viditeľný v hmle alebo v tme, čo zaistí bezpečnosť Vám.
Pohodlie zabezpečia špeciálne tvarované ramenné popruhy, vystužená zadná časť a úchytky na zipsoch z kvalitného syntetického materiálu.

BacPac Mission je dostupný v niekoľkých farbách: modrá, červená, oranžová, zelená a čierna!

Vybavenie:

Pohodlný ruksak na notebook; moderný a športový vzhľad; pogumovaný povrch, výrazné úchytky na zipsoch; pásik na uchytenie k notebooku; priestor na dokumenty; plocha s vreckami; uzamykateľné vrecko na doklady; špeciálne upravené vrecko na CD prehrávač; nepremokavý a pevný materiál; reflexný materiál na prednej časti; špeciálne tvarované ramenné popruhy a ďalšie zaujímavé doplnky.

Dizajn
Značka Dicota
Kolekcia Actives
Vlastnosti 2
Farba modrá
Materiál dobby nylon/ polyester
Materiál nylon
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,4
Rozmery, mm 450 x 340 x 130
Hmotnosť, kg 1
Obchodné údaje
Záruka 36

Pridať hodnotenie

- +