Značka: daydream
Kolekcia: Ornament
Materiál: polyester 80%, bavlna 20%
Farba: modrá
Rozmery, mm: 190 x 85
Hmotnosť, kg: 0,015
Záruka: 24
Cena: 13,90 €
bez DPH: 11,58 €
Skladom
Výrobca: daydream
Objednávkový kód: DDA1017
-
+

Maska na spanie a odpočinok. Ladená do modra, s vyšívaným vzorom. Vyrobená z kvalitných vyberaných materiálov. Veľmi príjemná na dotyk. Vhodná na noc, na cesty, ale aj na krátky oddych v náročnom pracovnom dni. Maska na spanie - jemná, krásna a príjemná na dotyk. Jej používanie naplní nielen estetické potreby, ale pôsobí aj na zlepšenie zdravia a životného tonusu.
Výskumy potvrdili, že hormón melatonín reguluje denný a nočný cyklus ľudského tela a počas spánku zabezpečuje jeho zotavovanie. Posilňuje imunitný systém a znižuje riziko ochorení. Na produkciu tohto hormónu ľudské telo potrebuje tmu. Aj nepatrné svetlo počas spánku zabraňuje tvorbe melatonínu. Pojem svetelný smog je to, čomu zabránia Daydream masky na spanie. Zabezpečia úplnú tmu, čím umožnia konštantné zásobovanie tela melatonínom.
Masky Daydream spájajú užitočné s krásnym.
Ak niekto definuje samého seba pomocou klasického štýlu, táto maska na spanie predstavuje ideálne príslušenstvo. Paisley vzory v rôznych farbách tradičným spôsobom spoluvytvárajú klasický charakter tejto masky na spanie.
Maska Daydream sa vyrába v desiatkach farieb a vzorov. Vhodných pre ženy, mužov aj deti.
Vhodná nielen na spánok, ale aj na odpočinok počas ciest, pri prestávkach v práci na počítači. Špeciálna gelová vložka, uschovaná medzi premyslene skonštruovanými vrstvami masky, slúži na ochladzovanie čela pri bolestiach hlavy, alebo odpočinku v horúcich letných večeroch.
Vyrobené na základe patentovaných nemeckých dizajnérskych vzorov.

Dizajn
Značka daydream
Kolekcia Ornament
Vlastnosti 3
Materiál polyester 80%, bavlna 20%
Vlastnosti 2
Farba modrá
Rozmery a hmotnosť
Rozmery, mm 190 x 85
Hmotnosť, kg 0,015
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +