Značka: Dicota
Kolekcia: Accessories
Hmotnosť, kg: 0,15
Materiál zariadenia: abs
Farba: čierna
Rozmery, mm: 85 x 105 x 45
Záruka: 36
Cena: 34,99 € 15,90 €
bez DPH: 13,25 €
Skladom
Výrobca: Dicota
Objednávkový kód: DIZ10748Z
-
+

Univerzálny držiak pre Váš smarfón.

Keeper I je praktický systém uchytenia pre Váš smartfón alebo iné podobné zariadenie. Je veľmi jednoducho nainštalovateľný na palubnú dosku, predné sklo, alebo strednú konzolu vo vašom aute. Samotný držiak v kombinácii s jeho ohybným krkom a hlavicovým kĺbom základne Vám dovolí nasmerovať Vaše zariadenie do akéhokoľvek Vami zvoleného smeru.

Jednoducho zapadne do spodnej strany ohybného krku alebo podstavca. Táto sofistikovaná západková technológia môže byť skombinovaná s akýmkoľvek podstavcom alebo s ohybným krkom ponúkaným spoločnosťou DICOTA. Vybrať si môžete riešenie, ktoré Vám najlepšie vyhovuje: ohybný krk môže byť pripevnený k akémukoľvek hladkému povrchu použitím prísavky a vzduchotesnej klipsy, alebo použijete samolepiaci, prípadne priskrutkovateľný podstavec. Tento flexibilný úchytný systém zaručuje dokonalé pripevnenie držiaku Keeper I v akomkoľvek aute! Bezpečne uchytí Vaše elektronické zariadenia od rozmerov 50 x 60 x 5 mm až do veľkosti 160 x 85 x 30 mm.

Vybavenie:

Držiak so samozatváracími klipsami a nastaviteľnými nožičkami; flexibilný ohybný krk s vstavaným guľovým kĺbom základne, prísavkou a vákuovou klipsou; samolepiaci alebo priskrutkovateľný podstavec pre upevnenie držiaka a ohybného krku.

 

 

Dizajn
Značka Dicota
Kolekcia Accessories
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť, kg 0,15
Vlastnosti 3
Materiál zariadenia abs
Vlastnosti 2
Farba čierna
Rozmery a hmotnosť
Rozmery, mm 85 x 105 x 45
Obchodné údaje
Záruka 36

Pridať hodnotenie

- +