Značka: Dicota
Kolekcia: Originals
Max. rozmery tlačiarne/ projektoru: 420 x 320 x 65
Farba: čierna
Materiál: koskin
Materiál: nylon
Veľkosť displeja ("): 15,4
Rozmery, mm: 430 x 330 x 200
Hmotnosť, kg: 1.9
Záruka: 36
Cena: 105,60 €
bez DPH: 88,00 €
Skladom
Výrobca: Dicota
Objednávkový kód: DIN8978K
-
+

TopLoader - notebook, tlačiareň aj dokumenty optimálne dosiahnuteľné zvrchu.

Najväčšia z radu variabilných tašiek, ktorú môžete postaviť na podlahu a zvrchu z neho vytiahnuť notebook a tlačiareň a po práci ich zvrchu opäť položiť dnu. Pohodlne v nej umiestnite aj dokumenty. Neoceniteľný keď často pracujete mimo svojho pracoviska.
Tento Toploader Vám umožní jednoduché vyberanie a vkladanie notebooku. Ako ochrana je použitá špeciálna výstelka so vzduchových vankúšikov , ktorá zabezpečí skutočne kvalitnú ochranu proti otrasom a nárazom. Rozkladacie univerzálne vrecko je vhodné pre tlačiareň, projektor alebo veľký šanón.
Taška má taktiež špeciálne vrecko na dokumenty rozdelené pre lepšiu orientáciu do dvoch častí. Mobilné príslušenstvo je možné umiestniť do predného vrecka, kde sú špeciálne úchytky a kapsičky. Pod týmto vreckom je ešte jedno, ktoré je určené pre káble a adaptéry. K príjemnému noseniu tašky patrí      aj pohodlné držadlo, ramenný popruh a pásik na uchytenie k vozíku. Taška je vyrobená z vysoko kvalitného materiálového mixu a kvalite dodávajú pekný vzhľad aj kovové zipsy a spevnená konštrukcia.


Vybavenie:

Výstelka zo vzduchových vankúšikov ; rozkladacie univerzálne vrecko na tlačiareň, projektor alebo veľký šanón; dvojité vrecko na dokumenty; oddelené vrecko na káble a adaptér; pohodlné držadlo; pásik na uchytenie k vozíku.

Dizajn
Značka Dicota
Kolekcia Originals
Rozmery a hmotnosť
Max. rozmery tlačiarne/ projektoru 420 x 320 x 65
Vlastnosti 2
Farba čierna
Materiál koskin
Materiál nylon
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,4
Rozmery, mm 430 x 330 x 200
Hmotnosť, kg 1.9
Obchodné údaje
Záruka 36

Pridať hodnotenie

- +