Značka: daydream
Kolekcia: Lace
Materiál: polyester 80%, bavlna 20%
Farba: čierna
Rozmery, mm: 190 x 85
Hmotnosť, kg: 0,015
Záruka: 24
Cena: 13,90 €
bez DPH: 11,58 €
dopredané, podobné typy sú dole
Výrobca: daydream
Objednávkový kód: DDE5004
-
+

Maska na spanie a odpočinok. Vyrobená z kvalitných vyberaných materiálov. Veľmi príjemná na dotyk. Vhodná na noc, na cesty, ale aj na krátky oddych v náročnom pracovnom dni. Nádherný doplnok k oblečeniu. Maska na spanie - rovnako krásna ako jemná spodná bielizeň. Jej používanie naplní nielen estetické potreby, ale pôsobí aj na zlepšenie zdravia a životného tonusu.
Výskumy potvrdili, že hormón melatonín reguluje denný a nočný cyklus ľudského tela a počas spánku zabezpečuje jeho zotavovanie. Posilňuje imunitný systém a znižuje riziko ochorení. Na produkciu tohto hormónu ľudské telo potrebuje tmu. Aj nepatrné svetlo počas spánku zabraňuje tvorbe melatonínu. Pojem svetelný smog je to, čomu zabránia Daydream masky na spanie. Zabezpečia úplnú tmu, čím umožnia konštantné zásobovanie tela melatonínom.
Masky Daydream spájajú užitočné s krásnym.
Motív ruže na prednej strane tejto masky sľubuje zmyselnosť a relaxáciu. Ak máte rada krásne spodné prádlo, maska na spanie je tým správnym prostriedkom pre oddych Vašich očí a zaslúžený pokojný spánok, prinášajúci oddych a každonočné omladzovanie celého tela. ako spodná bielizeň pre oči.
Maska je aj vhodným darčekom pre najlepšiu kamarátku, sestru alebo priateľku.
Maska Daydream sa vyrába v desiatkach farieb a vzorov. Vhodných pre ženy, mužov aj deti.
Vhodná nielen na spánok, ale aj na odpočinok počas ciest, pri prestávkach v práci na počítači. Špeciálna gelová vložka, uschovaná medzi premyslene skonštruovanými vrstvami masky, slúži na ochladzovanie čela pri bolestiach hlavy, alebo odpočinku v horúcich letných večeroch.
Vyrobené na základe patentovaných nemeckých dizajnérskych vzorov.

Dizajn
Značka daydream
Kolekcia Lace
Vlastnosti 3
Materiál polyester 80%, bavlna 20%
Vlastnosti 2
Farba čierna
Rozmery a hmotnosť
Rozmery, mm 190 x 85
Hmotnosť, kg 0,015
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +