Značka: Dicota
Kolekcia: Originals
Farba: hnedá
Materiál: polyester
Materiál: polyester
Veľkosť displeja ("): 15,6
Rozmery, mm: 420 x 330 x 130
Hmotnosť, kg: 1
Záruka: 36
Cena: 36,00 €
bez DPH: 30,00 €
Skladom
Výrobca: Dicota
Objednávkový kód: DIN10359P
-
+

Kompaktná taška na notebook do veľkosti 15-15,4".

Premyslená koncepcia s vysoko ochrannou penovou výstelkou pre bezpečnú prepravu notebookov. Okrem hnedej sa vyrába ešte v troch farebných modifikáciách - čiernej, béžovej a červenej.
Citlivo rozdelená taška na bezpečnú prepravu Vašeho mobilného zariadenia. Efektívna ochranná výstelka obklopuje notebook zo všetkých strán a poskytuje maximum ochrany. Všetko môžete ľahko umiestniť dnu v premyslene umiestnených oddeleniach. Mobilný telefón, perá, vizitky sú vždy poruke v špeciálnych vreckách, umiestnených na prednom paneli. Doplnkový priestor na mobilné príslušenstvo je vnútri tašky. Špeciálne vyvinutá mäkká rúčka robí prenos tašky komfortným a radostným.

Vybavenie:

Vonkajšie vrecko na perá, vizitky a mobilný telefón; ochranný priestor na notebook vystlaný HDF ; zosilnený rám; predné vrecko s držiakmi na perá, mobilný telefón a vizitky; vrecko na uloženie mobilného príslušenstva; uzamykateľné oddelenie na notebook ; upevňovací pás na notebook; prešívaná zmäkčená rúčka; remeň cez plece, pásik na uchytenie k vozíku.

Dizajn
Značka Dicota
Kolekcia Originals
Vlastnosti 2
Farba hnedá
Materiál polyester
Materiál polyester
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,6
Rozmery, mm 420 x 330 x 130
Hmotnosť, kg 1
Obchodné údaje
Záruka 36

Pridať hodnotenie

- +