Značka: Apacs
Kolekcia: Indiana
Farba: čierna
Materiál: bavlna/ľan
Materiál: ľan
Veľkosť displeja ("): 15,4
Rozmery, mm: 360 x 290 x 110
Hmotnosť, kg: 0,55
Záruka: 24
Cena: 28,80 € 18,00 €
bez DPH: 15,00 €
Skladom
Výrobca: Apacs
Objednávkový kód: AP04
-
+

Trendový ruksak na rameno na notebooky od 10" do 15,4" v indiánskom štýle.
Dokonalé mimikri pre užívateľov notebookov so vzťahom k prírode a romantike divokého Západu.

Štýlová Apacs Nšoči je veľmi praktická a ekologicky šetrná taška, navrhnutá ako taška cez plece . Uspokojí ľudí so vzťahom k prírode, jednoduchým prírodným materiálom, k romantike divokého Západu. Vhodná je pre tých, komu záleží na ochrane životného prostredia. Je vyrobená z kombinácie bavlny a ľanového vlákna. Tento mäkký príjemný materiál šetrí prostredie, a taške dodáva nezameniteľný vzhľad.
Dve oddelené hlavné časti zabezpečujú praktické usporiadanie dokumentov a ostatného príslušenstva. Menšie predné vrecko na zips predstavuje úložný priestor pre veci, ku ktorým sa potrebujete ľahko dostať, napr. k mobilu, kľúčom a ďalším najnutnejším potrebám. Bočné vrecká sú skvele prispôsobené na prenos fľaše s osviežujúcim nápojom. Pokiaľ by to nestačilo, nájdete ďalší priestor v zadnej časti tašky na ukladanie vecí, ktoré chcete ochrániť pred neprajníkmi. Nastaviteľný popruh cez rameno zaisťuje, že sa taška na ramene ľahko a pohodlne nosí.
Tašky Apacs pôvodne neboli navrhnuté na prenos notebookov. Zabezpečujú dokonalé mimikri - cudzí človek ani len netuší, že v prírodne ladenej torbe je uložené praktické vyberateľné puzdro na notebook NEO, ktorý ho chráni pred poškriabaním a drobným poškodením. Neo je vyrobený z odolného a pružného neoprénu čiernej farby, ktorý dobre kopíruje vonkajšiu časť notebooku. Skoro ako jeho druhá koža. Puzdro je príjemné na dotyk, dobre sa drží. Vhodné pre notebooky do 15,4".
Na požiadavku dodávame s puzdrom na menšie rozmery notebookov . Nšoči Vám tak umožní nebadane a bezpečne prenášať notebooky rôznych rozmerov.

Tašky Indiana z prírodných materiálov sa vyrábajú v svetlozelenej, tmavozelenej a čiernej farbe.

Vybavenie:

Taška z prírodného materiálu, jednoducho poskladateľná; vyberateľné puzdro na notebook Neo; bočné vrecká na drobnosti; ďalšie vrecko na zadnej strane tašky, uzatvárateľné na zips; nastaviteľný ramenný popruh; vrchný kryt uzatvárateľný na suchý zips.

Dizajn
Značka Apacs
Kolekcia Indiana
Vlastnosti 2
Farba čierna
Materiál bavlna/ľan
Materiál ľan
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,4
Rozmery, mm 360 x 290 x 110
Hmotnosť, kg 0,55
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +