Značka: Revance
Kolekcia: Performance
Farba: čierna
Farba doplnková: červená
Materiál: nylon
Materiál: nylon
Veľkosť displeja ("): 10
Rozmery, mm: 230 x 280 x 30
Hmotnosť, kg: 0,24
Záruka: 24
Cena: 17,99 €
bez DPH: 14,99 €
Skladom
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: REREH020B
-
+

Prinášame novú neuveriteľne variabilnú tašku vhodnú pre ultrabook, notebook alebo tablet.

Kompaktná úsporná taška vyniká mnohými vlastnosťami, ktoré nenechajú chladného žiadneho vlastníka prenosného počítaču alebo tabletu.

Revance Palette je taška aj puzdro v jednom. Veľkosťou je úsporná, preto sa vojde do väčšieho ruksaku alebo tašky ako akékoľvek iné puzdro. Na rozdiel od iných bežných puzdier je špeciálne vystužená, čím dokonale chráni Váš prístroj. Aj vďaka tomuto ochrannému prvku sa z púzdra stáva plnohodnotná taška na notebook. Záleží iba na majiteľovi, ako sa rozhodne tašku používať. Taška má predpoklady na nosenie v ruke, vďaka elegantne zapracovanej rúčke. Pre pohodlnejšie nosenie na pleci je k taške k dispozícii elegantný popruh, ktorý môžete pripnúť na tašku pre vertikálne aj horizontálne nosenie.
Vďaka univerzálnemu a elegantnému prepracovaniu modelu, taška vyzerá štýlovo a elegantne pri každom spôsobe jej nosenia.

Povrch tašky je veľmi príjemný na dotyk s elegantným lesklým nádychom. Kvalitné zipsy zabezpečujú rýchlu, jednoduchú a pohodlnú manipuláciu s taškou. Taška je rozdelená do dvoch priestorov - hlavný priestor, ktorý vďaka vystuženiu zo všetkých strán dokonale ochráni notebook, ultrabook, alebo tablet. Druhý "neviditeľný" priestor je v prednej časti tašky, zips je ukrytý a chránený lemom tašky. Táto predná časť je ozdobená štýlovo prešívanou mriežkou, ktorá zdôrazňuje celkovú eleganciu tašky.

Taška Revance Pallete je vhodná na nosenie do práce ale aj na bežný deň, záleží len na majiteľovi, ako a kam ju bude nosiť. Je ale isté že taška je štýlovým módnym doplnkom pre každého.

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Performance
Vlastnosti 2
Farba čierna
Farba doplnková červená
Materiál nylon
Materiál nylon
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 10
Rozmery, mm 230 x 280 x 30
Hmotnosť, kg 0,24
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +