Značka: Revance
Kolekcia: Performance
Farba: čierna
Farba doplnková: béžová
Materiál: nylon
Materiál: nylon
Veľkosť displeja ("): 15,6
Rozmery, mm: 400 x 300 x 30
Hmotnosť, kg: 0,42
Záruka: 24
Cena: 21,00 €
bez DPH: 17,50 €
dopredané, podobné typy sú dole
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: RERER013B
-
+

Prinášame novú neuveriteľne variabilnú tašku vhodnú pre ultrabook, notebook alebo tablet. Kompaktná úsporná taška vyniká mnohými vlastnosťami, ktoré nenechajú chladného žiadneho vlastníka prenosného počítaču alebo tabletu.

Revance Palette je prvá digitálna taška na svete. Vo verzii Nude - vo farbe morským vetrom ošľahaného ľudského tela, je vyzdobená patentovanou ozdobnou textúrou, ktorá obsahuje aktuálne informácie zo sveta informačných technológií - stačí na tašku nasmerovať smarfon a hneď viete, čo je nové. 

Veľkosťou je táto unikátna taška veľmi úsporná, preto sa vojde do väčšieho ruksaku alebo tašky ako akékoľvek iné puzdro. Na rozdiel od iných bežných puzdier je špeciálne vystužená, čím dokonale chráni Váš prístroj. Aj vďaka tomuto ochrannému prvku sa z púzdra stáva plnohodnotná taška na notebook. Záleží iba na majiteľovi, ako sa rozhodne tašku používať.

Taška má predpoklady na nosenie v ruke, vďaka elegantne zapracovanej rúčke. Pre pohodlnejšie nosenie na pleci je k taške k dispozícii elegantný popruh, ktorý môžete pripnúť na tašku pre vertikálne aj horizontálne nosenie. 

Hlavný priestor slúži na notebook až do veľkosti 15,6". Doplnkové predné vrecko využijete na tablet, mobil, menší ultrabook, osobné doklady, písacie potreby, káble, žuvačky alebo akékoľvek drobnosti, ktoré musíte mať so sebou. Je však na Vašom rozhodnutí, ako využiť oba úložné priestory: Palette je vytvorený kreatívnymi ľuďmi pre ľudí s kreatívnym myslením.

Vďaka univerzálnemu a elegantnému prepracovaniu modelu, Palette  vyzerá štýlovo a elegantne pri každom spôsobe nosenia.

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Performance
Vlastnosti 2
Farba čierna
Farba doplnková béžová
Materiál nylon
Materiál nylon
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,6
Rozmery, mm 400 x 300 x 30
Hmotnosť, kg 0,42
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +