Značka: Revance
Kolekcia: Assistance
Farba: priezračná
Objem, l: 0,125
Záruka: 24
Cena: 7,00 €
bez DPH: 5,83 €
Skladom
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: RERAC003
-
+

Sprej na čistenie notebookov a počítačov

Zabezpečuje dokonalú starostlivosť o čistotu plastových a kovových povrchov - klávesníc, notebookov, počítačov. Vďaka jeho jemnosti k rôznym povrchom má široké pole použitia. Stačí iba nastriekať sprej na obrúsok a ním pretrieť čistený povrch. Sprej nie je treba riediť, je ihneď pripravený k použitiu.
Čistiaci roztok neobsahuje alkohol a preto nie je horľavý. Je šetrný k životnému prostrediu a k ozónu, je biologicky odbúrateľný. Pôsobí antistaticky. Jemný ochranný film má antistatický efekt a zabraňuje statickým výbojom. Spôsob použitia je veľmi účinný a výhodný. Crystal Body je dodávaný ako sprej vo fľaške bez CFC.
Dodáva sa samostatne, alebo vo verzii s čistiacimi obrúskami, prípadne aj čistiacim sprejom na TFT/LCD obrazovky - Crystal Vision.

UPOZORNENIE Nepite! Nestriekajte do očí! Skladujte mimo dosahu detí! Prosím, pred použitím si prečítajte doplnkovú informáciu v balení!

 
Vybavenie:  125 ml tekutej čistiacej látky

Návod na použitie: Umožní dokonalú starostlivosť a čistotu povrchov všetkých populárnych počítačov, notebookov a klávesníc; veľmi jemný; jednoducho nastriekajte na obrúsok a vytrite čistený povrch dosucha; antibakteriálny a antistatický efekt; výhodný a účinný spôsob. Pri čistení dodržujte pokyny výrobcu čisteného zariadenia a pokyny k bezpečnosti práce.

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Assistance
Vlastnosti 2
Farba priezračná
Rozmery a hmotnosť
Objem, l 0,125
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +