Značka: Revance
Kolekcia: Assistance
Hmotnosť, kg: 0,15
Farba: priezračná
Rozmery, mm: 190 x 115 x 45
Objem, l: 0,125
Záruka: 24
Cena: 8,50 €
bez DPH: 7,08 €
Skladom
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: RERAC002
-
+

Súprava na čistenie obrazoviek TFT a LCD
Zabezpečuje dokonalú starostlivosť o čistotu povrchov plochých obrazoviek a podobných plastových povrchov. Chráňte svoje oči, starajte sa o obrazovky, kam denno-denne upierate svoje oči. Vďaka špeciálnej konzistencii optimalizovanej pre povrchy plochých obrazoviek dosahuje lepšie výsledky, ako univerzálne prípravky. Stačí iba nastriekať čistiacu látku v spreji na obrúsok, ktorý je súčasťou súpravy a ním pretrieť čistený povrch obrazovky, následne vytrieť do sucha. Sprej nie je treba riediť, je ihneď pripravený k použitiu.
Čistiaci roztok neobsahuje alkohol a preto nie je horľavý. Je šetrný k životnému prostrediu a k ozónu, je biologicky odbúrateľný. Pôsobí antistaticky Jemný ochranný film má antistatický efekt a zabraňuje statickým výbojom. Spôsob použitia je veľmi účinný a výhodný.

UPOZORNENIE Nepite! Nestriekajte do očí! Skladujte mimo dosahu detí! Prosím, pred použitím si prečítajte doplnkovú informáciu v balení!

Vybavenie:  125 ml tekutej čistiacej látky, súprava suchých utierok.

Návod na použitie:
Umožní dokonalú starostlivosť a čistotu povrchov obrazoviek všetkých populárnych notebookov, LCD a TFT zobrazovacích panelov; veľmi jemný; jednoducho nastriekajte na obrúsok a vytrite čistený povrch do sucha; antibakteriálny a antistatický efekt; výhodný a účinný spôsob. Pri čistení dodržujte pokyny výrobcu čisteného zariadenia a pokyny k bezpečnosti práce.

 

 

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Assistance
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť, kg 0,15
Vlastnosti 2
Farba priezračná
Rozmery a hmotnosť
Rozmery, mm 190 x 115 x 45
Objem, l 0,125
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +