Značka: Revance
Kolekcia: Alliance Large
Hĺbka boxu: 216
Hĺbka veka: 52
Certifikáty: IP 67,STANAG,MIL,ATA
Farba: čierna
Materiál: polypropylén
Materiál: polypropylén
Rozmery, mm: 628 x 498 x 303
Hmotnosť, kg: 10,41
Záruka: 24
Cena: 325,72 €
bez DPH: 271,43 €
na externom sklade
Výrobca: Revance Alliance
Objednávkový kód: RERPZ017B
-
+

Kufor s vysokými nárazuvzdornými a vodotesnými vlastnosťami. Spoľahlivo ochráni citlivý obsah. Vhodný aj na uloženie záchranárskeho vybavenia alebo ďalšieho výstroja. Pevný obal na ochranu zložitých a cenných zariadení: elektroniky, optiky, počítačovej techniky, meracích zariadení a iných mechanických výrobkov. Profesionálny obal, vyrobený zo špeciálneho polypropylénu - pevný, mechanicky odolný, vodotesný a prachotesný. Úspešne prešiel najprísnejšie testy kvality aj v bojových podmienkach. Môžete ho mať bez výplne, s penovou výplňou, alebo s priehradkovým organizačným systémom. Vďaka výberu správneho výplňového systému budete mať prehľad o všetkom, čo je v kufri uložené. Kufor disponuje dvoma dvojstupňovými uzatváracími západkami. Je vyrobený pomocou technológie otvorených buniek, s pevnými stenami, vďaka čomu je pevný a ľahký. Držadlo je pohodlné, pre lepšie manipulačné vlastnosti je potiahnuté gumou. Miesto pre visiaci zámok je z nehrdzavejúcej ocele, tak ako aj pánty obalu. Všade kde treba odolnú ochranu proti nárazom, je tento obal to pravé rozhodnutie..
Vnútorný priestor vo vrchnáku je vysoký 52 mm a v spodnom dieli 216 mm. Tento model je určený na použitie v teplotnom rozsahu -23/+99 C.

Vybavenie

Dodáva sa v základnej zostave bez výplne alebo s výplňou. Vybavený je ventilom, ktorý vyrovnáva tlak vzduchu pri zmenách tlaku . Dva zaklapávacie uzávery. Uzamykanie.

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Alliance Large
Rozmery a hmotnosť
Hĺbka boxu 216
Hĺbka veka 52
Technické parametre
Certifikáty IP 67,STANAG,MIL,ATA
Vlastnosti 2
Farba čierna
Materiál polypropylén
Materiál polypropylén
Rozmery a hmotnosť
Rozmery, mm 628 x 498 x 303
Hmotnosť, kg 10,41
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +