Značka: Revance
Kolekcia: Alliance Large
Hĺbka boxu: 185
Hĺbka veka: 193
Farba: čierna
Materiál: polypropylén
Materiál: polypropylén
Rozmery, mm: 1141 x 643 x 419
Hmotnosť, kg: 22,69
Záruka: 24
Cena: 623,50 €
bez DPH: 519,58 €
na externom sklade
Výrobca: Revance Alliance
Objednávkový kód: RERPZ028B
-
+

Kufor s výnimočnými nárazuvzdornými a vodotesnými vlastnosťami. Určený na prepravu dlhých strelných zbraní, alebo iných dlhých predmetov, ktoré potrebujú zvláštnu ochranu. Pevný dlhý obal na chránený prenos dlhých strelných zbraní, a iných dlhých cenných zariadení. Profesionálny obal, vyrobený zo špeciálneho polypropylénu - pevný, mechanicky odolný, vodotesný a prachotesný. Úspešne prešiel najprísnejšie testy kvality aj v bojových podmienkach. Môžete ho mať bez výplne, alebo s penovou výplňou. Vďaka výberu správneho výplňového systému budete mať prehľad o všetkom, čo je v kufri uložené. Kufor disponuje niekoľkými dvojstupňovými uzatváracími západkami. Je vyrobený pomocou technológie otvorených buniek, s pevnými stenami, vďaka čomu je pevný a ľahký. Držadlo je pohodlné, pre lepšie manipulačné vlastnosti je potiahnuté gumou. Miesto pre visiaci zámok je z nehrdzavejúcej ocele, tak ako aj pánty obalu. Všade kde treba odolnú ochranu proti nárazom, je tento obal to pravé rozhodnutie..
Vnútorný priestor vo vrchnáku je vysoký 193 mm a v spodnom dieli 185 mm. Kufor je určený na použitie v teplotnom rozsahu -23/+99 C.

Vybavenie

Dodáva sa v základnej zostave bez výplne alebo s výplňou. Vybavený je ventilom, ktorý vyrovnáva tlak vzduchu pri zmenách tlaku . Dva zaklapávacie uzávery. Uzamykanie.

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Alliance Large
Rozmery a hmotnosť
Hĺbka boxu 185
Hĺbka veka 193
Vlastnosti 2
Farba čierna
Materiál polypropylén
Materiál polypropylén
Rozmery a hmotnosť
Rozmery, mm 1141 x 643 x 419
Hmotnosť, kg 22,69
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +