Značka: Revance
Kolekcia: Balance
Farba: čierna
Farba doplnková: červená
Materiál: 600 d polyester
Materiál: polyester
Veľkosť displeja ("): 11,6
Rozmery, mm: 315 x 250 x 65
Hmotnosť, kg: 0,49
Záruka: 24
Cena: 26,99 € 18,00 €
bez DPH: 15,00 €
Skladom
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: RERCH003B
-
+

Kompaktná taška na 10"-11,6" tablet, či netbook s elegantným červeným prúžkom

Taška Season je pionierskym riešením ochrany a prenášania tabletov a najmenších notebookov - netbookov, z kolekcie Revance Balance. Poskytuje štandartnú ochranu obsahu, komfort používania, nevtieravý moderný dizajn. Navonok veľmi kompaktná, vnútri naopak - na všetko potrebné nájdete miesto. Okrasou tašky je predné vrecko. Ozdobené je po obvode elegantnou linkou,  ktorá pripomína príbuznosť tašky Season s obľúbenými modelmi Wings.

V menšom prednom vrecku sa nachádza priestor na perá, vizitky a drobnosti, ktoré potrebujete mať rýchlo k dispozícii. Väčšie predné vrecko efektívne využíva priestor - z vonkajšej strany je zakladač na umiestnenie CD, DVD a BlueRay diskov. Z vnútornej strany sú 3 oddelené vrecká na prenosnú CD-mechaniku, káble, zdroj a iné príslušenstvo, prípadne na mobil.

Všetko je chránené zvonka vrstvou protinárazovej peny. Efektívna ochranná výstelka zabezpečuje pre tablet, či netbook ochranu zo všetkých strán. Zo zadnej strany je prístup k hlavnému vrecku na netbook. Obsahuje upevňovací popruh, vďaka ktorému je možné upevniť aj menšie netbooky a využiť priestor na príslušenstvo.
Hlavný priestor je uzamykateľný . Po jeho otvorení máte dobrý prístup k netbooku, ale aj k vnútornému vrecku na dokumenty. Vnútorné vrecko na dokumenty slúži na prenos a úschovu dokumentov formátu A5+. Sú okamžite dostupné ihneď, ako otvoríte tašku. Na zadnej strane tašky je umiestnené vrecko na dokumenty s kombinovanou funkciou závesu na upevnenie tašky Season na vozíkoch s teleskopickou rúčkou.
 Špeciálne vyvinutá mäkká rúčka robí prenos tašky príjemným a radostným. Komfortné kovanie, popruh cez plece s protišmykovou podložkou a uzamykateľné zipsy priestoru na netbook robia výber tejto tašky tým správnym rozhodnutím.

V súčasnosti sa tieto malé elegantné tašky vyrábajú s ozdobným prúžkom v štyroch farebných modifikáciách.  Na každú sezónu si preto môžete vybrať z jednej zo sviežich a moderných verzií a kombinovať tak tašku s oblečením. V tejto kategórii ide o jeden z najlepšie vybavených modelov.

Vybavenie:

Ochranný priestor na netbook vystlaný protinárazovou penou, doplnený prvkami pasívnej bezpečnosti; predné vrecko s držiakmi na perá a vreckami na vizitky, vrecko na káble, myš, zdroj a iné potreby; vnútorné vrecko na dokumenty; uzamykateľné oddelenie na netbook ; upevňovací pás na netbook; ergonomická zmäkčená rúčka; popruh cez plece s protišmykovou náramennou podložkou, záves na uchytenie tašky ku kufríkom s teleskopickou rúčkou, kombinovaný s vreckom na dokumenty; ozdobné farebné lemovky predného vrecka, slúžiace na identifikáciu, lepšiu viditeľnosť a zvyšujúce pasívnu bezpečnosť.

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Balance
Vlastnosti 2
Farba čierna
Farba doplnková červená
Materiál 600 d polyester
Materiál polyester
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 11,6
Rozmery, mm 315 x 250 x 65
Hmotnosť, kg 0,49
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +