Značka: Revance
Farba: oceľovočierna
Materiál: umelá koža/ bavlna
Veľkosť displeja ("): 8
Rozmery, mm: 169 x 222 x 22
Hmotnosť, kg: 0,176
Záruka: 24
Cena: 18,00 €
bez DPH: 15,00 €
Skladom
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: REREF022B
-
+
Označenia: tablet folio book

Elegantný obal - knižka na tablet 8" kombinovaný so stojančekom

Taboo 8 je ochranný obal na tablet vyvinutý spoločnosťou Revance na každodenné  používanie . Okamžite v pohotovosti a celú dobu chránený.  Hodí sa Vám aj vtedy, keď sa neviete rozlúčiť s Vašou obľúbenou batožinou a radi by ste v nej nosili aj tablet, hoci naň Vaša batožina alebo kabelka nie je uspôsobená. Taboo 8 je vyrobený z odolnej umelej kože oceľovočiernej farby, vnútorné časti sú vystlané jemnou bavlnenou podšívkou, ktorá ochraňuje dotykový dosplej tabletu. Mäkká výstelka uľahčuje držanie a nosenie puzdra v ruke a zároveň tlmí nárazy, čím chráni tablet od mechanického poškodenia. Puzdro je príjemné na dotyk. Tablet sa upevní veľmi jednoducho pomocou 4 rohových pružných držiakov. Po zasunutí je tablet dobre upevnený.
Unikátne je riešenie stojančeka: podložka, na ktorej je tablet uchytený, sa vyklápa do akejkoľvek vhodnej polohy. Nebudete tak obmedzení 2-3 polohami náklonu, ako pri niektorých iných puzdrách. Puzdro je tak predurčené pre veľmi široké spektrum využitia, aj tam, kde by iné puzdrá nepomohli.
V uzavretom stave drží puzdro - knižku pracka s magnetickým zámkom.

Puzdrá Revance Taboo  sú dostupné v troch univerzálnych rozmeroch na smarfóny a tablety 7", 8" a 10".

Vybavenie:

Pevné zatváracie puzdro - knižka z umelej kože. Integrovaný stojanček s pružným výberom pozícií. Pracka na uzatvorenie puzdra s magnetickým zámkom.

 

 

Dizajn
Značka Revance
Vlastnosti 2
Farba oceľovočierna
Materiál umelá koža/ bavlna
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 8
Rozmery, mm 169 x 222 x 22
Hmotnosť, kg 0,176
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +