Značka: Dicota
Kolekcia: Actives
Farba: hnedá
Materiál: polyester/ mikrovlákno
Materiál: polyester
Veľkosť displeja ("): 15,4
Rozmery, mm: 410 x 360 x 100
Hmotnosť, kg: 0,6
Záruka: 36
Cena: 62,50 € 36,00 €
bez DPH: 30,00 €
Skladom
Výrobca: Dicota
Objednávkový kód: DIN17198P
-
+

Trendy taška na rameno nielen na notebook

Trendová taška Take.Off dokonalo spája funkčnosť a dizajn. Hlavná priehradka perfektne chráni notebook do 15,4” vďaka odľahčenej výstelke HDF a okrem toho ponúka dostatok miesta na dokumenty. Použitím zipsu je možné priehradku zväčšiť a uschovať tak aj väčšie zložky. Na pracovnej ploche nájdu svoje miesto písacie potreby, vizitky, kľúče a pod. Ďalšie príslušenstvo je možné uložiť v zipsom uzatvárateľnom kryte tašky. Na telefón, MP3  prehrávač alebo iPod sú pripravené ľahko prístupné multimediálne vrecká. Ďalšie úložné miesto nájdete v zadnom vrecku, ktoré je tiež uzatvárateľné na zips. Taška sa veľmi pohodlne nosí vďaka vystlanému, nastaviteľnému ramennému popruhu.

Táto štýlová taška je v ponuke aj vo farbe čiernej.

Vybavenie:
Priestranná hlavná priehradka s výstelkou  na notebook s možnosťou rozšírenia a ďalším miestom na dokumenty; pracovná plocha na písacie potreby,
CD-ROM a iné potreby, pútko na kľúče; doplnkové miesto uzatvárateľné zipsom v kryte tašky: dve ľahko prístupné multimediálne vrecká ; uzatvárateľné miesto na dokumenty v zadnej časti tašky; nastaviteľný, vystlaný ramenný popruh.

Dizajn
Značka Dicota
Kolekcia Actives
Vlastnosti 2
Farba hnedá
Materiál polyester/ mikrovlákno
Materiál polyester
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,4
Rozmery, mm 410 x 360 x 100
Hmotnosť, kg 0,6
Obchodné údaje
Záruka 36

Pridať hodnotenie

- +