Značka: Revance
Kolekcia: Vista
Farba: čierna
Materiál: nylon
Materiál: nylon
Veľkosť displeja ("): 17
Rozmery, mm: 415 x 320 x 210
Hmotnosť, kg: 0,46
Záruka: 24
Cena: 72,00 €
bez DPH: 60,00 €
Skladom
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: RERCU001B
-
+

Taška Vista je určená špeciálne na prenos šanónov a veľkého množstva dokumentov. TERAZ k taške pribalená účtovnícka klávesnica DICOTA Abacus HUB, zahrnutá v cene.

Jedinečné riešenie s priehradkami, ktorými si podľa vlastnej úvahy dokážete prispôsobiť vnútorný priestor, má chránený dizajn, ktorý má teraz svetovú premiéru. Účtovníci, audítori, daňoví poradcovia, advokáti, skrátka všetci, kto potrebuje uschovávať a bezpečne prenášať veľké množstvo dokumentov, získava v taške Vista neoceniteľného pomocníka.Nielen že máte dobrý prehľad o dokumentoch, ktoré prenášate. Taška dobre vyzerá a pridáva Vám reprezentačný vzhľad. Steny sú pevné, držia tvar, tlmia nárazy a ochránia tak obsah. V strednej pozícii môžete okrem užšieho šanónu nosiť aj notebook - až do veľkosti 17". Po úprave rozmiestnenia priehradok je možné namiesto šanónov nosiť v taške projektor, hifi-techniku, rôzne elektronické zariadenia, alebo akýkoľvek objemnejší materiál a potreby.

Tašku môžete nosiť v rukách, alebo na pleci. Ak nie sú dokumenty príliš ťažké, iba objemné, kľudne odnesiete 4-6 tašiek.
Okrem uzamykateľného hlavného priestoru na šanóny a notebook, je taška Vista vybavená aj predným vreckom na bežné potreby - mobil, kľúče, perá, dátové médiá a káble k notebooku. Zadné vrecko je určené na expresnú úschovu tenších dokumentov, časopisov, či novín. Dve vyberateľné vrecká sú určené na úschovu dôležitých atribútov vlastníka - razítok, pečatí, dátových a identifikačných kľúčov, elektronických kariet. Môžete v nich držať aj kalkulačku, externú numerickú klávesnicu, prípadne osobné potreby - lieky, hygienické potreby, či skladací stojanček s fotkami najmilších.


Zvláštnu pozornosť dizajnéri venovali identifikačnému systému. Každá taška má štítok, na ktorom môže byť umiestnené logo Vašej firmy, alebo naň môžete uviesť označenie mana klienta, alebo obsahu tašky. Je potom veľmi jednoduché každému Vašemu klientovi vyčleniť jednu tašku, do ktorej bude pre Vás zberať dokumenty potrebné na spracovanie. Vždy budete vedieť, aké dokumenty sú v každej taške.

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Vista
Vlastnosti 2
Farba čierna
Materiál nylon
Materiál nylon
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 17
Rozmery, mm 415 x 320 x 210
Hmotnosť, kg 0,46
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +