Značka: Revance
Kolekcia: Balance
Farba: zelená
Farba doplnková: striebornosivá
Materiál: 900d polyester
Materiál: polyester
Veľkosť displeja ("): 16
Rozmery, mm: 435 x 340 x 105
Hmotnosť, kg: 0,97
Záruka: 24
Cena: 36,00 € 19,90 €
bez DPH: 16,58 €
Skladom
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: RERCR012G
-
+

Elegantná taška na 15,4" notebook

Taška Voyage vznikla ako odpoveď marketingových odborníkov a dizajnérov na požiadavku doby. Poskytuje vysokú ochranu obsahu, komfort používania, nevtieravý moderný dizajn za rozumné náklady. Efektívna ochranná výstelka spolu s prvkami pasívnej bezpečnosti , zabezpečuje pre notebook ochranu zo všetkých strán počas prenosu na kratšie aj dlhšie cesty. Hlavné vrecko na notebook okrem upevňovacieho popruhu obsahuje aj prispôsobiteľný deliaci prvok, vďaka ktorému je možné tašku použiť aj na menšie notebooky a subnotebooky.
Vďaka modernej koncepcii tašky môžete všetko potrebné ľahko umiestniť dnu v premyslene usporiadaných oddeleniach. CD, DVD, alebo BlueRay disk, PDA, MP3 prehrávač, perá, vizitky, kľúče a dklady sú vždy poruke  v špeciálnych vreckách, umiestnených na prednom paneli. Vnútorné vrecko na dokumenty slúži na prenos a úschovu dokumentov formátu A4+. Sú okamžite dostupné ihneď, ako otvoríte tašku. Samozrejmosťou je vrecko na iPod alebo iPhone. Doplnkové vrecko na dokumenty má dvojitú funkciu: po otvorení spodnej časti posunom zipsového uzáveru sa mení na veľkoplošný záves na umiestnenie tašky na vozíkoch s teleskopickou rúčkou.
Osobitý štýl tašky je podčiarknutý vzhľadom predného vrecka. Striebornosivý prúžok skrášľuje jeho moderné krivky. Okrem vrecka na mobil a perá je oddelený predný priestor určený na uloženie mobilného príslušenstva notebooku - zdroja, myši, káblov a iných drobností. Špeciálne vyvinutá mäkká rúčka robí prenos tašky príjemným a radostným. Komfortné kovanie, popruh cez plece s protišmykovou podložkou a uzamykateľné zipsy priestoru na notebook robia výber tejto tašky tým správnym rozhodnutím. 

Model sa vyrába v klasickej čiernej,  svetlohnedej, svetlozelenej a elegantnej striebornosivej farbe.

Vybavenie:

Ochranný priestor na notebook vystlaný protinárazovou penou, doplnený prvkami pasívnej bezpečnosti ; zosilnený rám; predné vrecko s držiakmi na perá, mobilný telefón a vizitky, priestor na káble, myš a iné potreby; vrecko na uloženie mobilného príslušenstva - na PDA, iPod aj iPhone; vrecko na kľúče, MP3-prehrávač; vnútorné vrecko na dokumenty; uzamykateľné oddelenie na notebook ; upevňovací pás na notebook, deliaci prvok v hlavnom priestore na notebook; protinárazové podložky na dne tašky; prešívaná zmäkčená rúčka; popruh cez plece s protišmykovou náramennou podložkou, popruh na uchytenie tašky ku kufríkom s teleskopickou rúčkou.

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Balance
Vlastnosti 2
Farba zelená
Farba doplnková striebornosivá
Materiál 900d polyester
Materiál polyester
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 16
Rozmery, mm 435 x 340 x 105
Hmotnosť, kg 0,97
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +