Značka: Revance
Kolekcia: Balance
Farba: čierna
Materiál: 600 d polyester
Materiál: polyester
Veľkosť displeja ("): 15,6
Rozmery, mm: 450 x 300 x 110
Hmotnosť, kg: 1.1
Záruka: 24
Cena: 38,40 €
bez DPH: 32,00 €
Skladom
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: RERCR020B
-
+

Štýlová odolná taška na 15,6"-16" notebook a dokumenty.

Taška Wings Pro je zdokonalenou verziou obľúbených tašiek Wings+, určená do náročnejších podmienok. Poskytuje zvýšenú ochranu obsahu, komfort používania, nevtieravý moderný dizajn. Taška je po celom obvode spevnená ultraľahkým plastovým rámom, ktorý pohlcuje údery na najchúlostivejšie časti notebooku - hrany a rohy. V kombinácii s efektívnym systémom pohltenia úderov SAS od Revance sa tak zabezpečuje odolné riešenie pre bezpečie Vašeho notebooku. Dominantným prvkom dizajnu je predné vrecko. Ozdobené je po stranách elegantnými linkami,  pripomínajúcimi motýlie krídla. Linky sú v rovnakej farbe, ako základný materiál tašky, čo uspokojí aj milovníkov konzervatívneho štýlu.

V prednom vrecku sa nachádza priestor na káble, zdroj a iné príslušenstvo. Je v ňom a vrecko na mobil a držiaky na perá. Všetko, čo potrebujete, máte hneď poruke.

Hlavné vrecko na notebook okrem upevňovacieho popruhu obsahuje aj prispôsobiteľný deliaci prvok, vďaka ktorému je možné tašku použiť aj na menšie notebooky a subnotebooky. Zároveň rozmery vrecka vyhovujú aj najmodernejším širokouhlým notebookom.
Hlavný priestor je uzamykateľný . Po jeho otvorení máte dobrý prístup k notebooku, ale aj k pracovnej ploche s vreckami. Všetko potrebné ľahko umiestnite v premyslene umiestnených oddeleniach na CD, DVD, alebo BlueRay disk, PDA, MP3 prehrávač, perá, vizitky, kľúče a doklady. Vnútorné vrecko na dokumenty slúži na prenos a úschovu dokumentov formátu A4+. Sú okamžite dostupné ihneď, ako otvoríte tašku. Samozrejmosťou je vrecko na iPod alebo iPhone. Wings Pro je vybavený doplnkovým oddeleným priestorom so záložkami na obsiahlejšie dokumenty. Ocení to každý, kto má rád systém a poriadok. Nachádza sa na zadnej strane tašky, spolu s popruhom na upevnenie tašky Wings Pro na vozíkoch s teleskopickou rúčkou.
 Špeciálne vyvinutá mäkká rúčka robí prenos tašky príjemným a radostným. Komfortné kovanie, popruh cez plece s protišmykovou podložkou a uzamykateľné zipsy priestoru na notebook robia výber tejto tašky tým správnym rozhodnutím.

Model sa vyrába v čiernej farbe, s ozdobným prúžkom rovnakej farby. Klasické riešenie podporí jednoduché kombinovanie s doplnkami a oblečením väčšiny farieb.

Vybavenie:

Ochranný priestor na notebook vystlaný protinárazovou penou, doplnený prvkami pasívnej bezpečnosti ; pevný odolný rám; predné vrecko s držiakmi na perá, mobilný telefón a vizitky, priestor na káble, myš a iné potreby; vrecko na uloženie mobilného príslušenstva - na PDA, iPod aj iPhone; vrecko na kľúče, MP3-prehrávač; vnútorné vrecko na dokumenty; uzamykateľné oddelenie na notebook ; upevňovací pás na notebook, deliaci prvok v hlavnom priestore na notebook; protinárazové podložky na dne tašky; prešívaná zmäkčená rúčka; popruh cez plece s protišmykovou náramennou podložkou, popruh na uchytenie tašky ku kufríkom s teleskopickou rúčkou; ozdobné farebné lemovky predného vrecka, slúžiace na identifikáciu, lepšiu viditeľnosť a zvyšujúce pasívnu beypečnosť.

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Balance
Vlastnosti 2
Farba čierna
Materiál 600 d polyester
Materiál polyester
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,6
Rozmery, mm 450 x 300 x 110
Hmotnosť, kg 1.1
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +