Značka: Revance
Kolekcia: Performance
Farba: čierna
Farba doplnková: oranžová
Materiál: nylon
Materiál: nylon
Veľkosť displeja ("): 15,4
Rozmery, mm: 490 x 355 x 190
Hmotnosť, kg: 1.5
Záruka: 24
Cena: 72,00 €
bez DPH: 60,00 €
dopredané, podobné typy sú dole
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: RERBR002O
-
+

Moderný štvorkomorový ruksak na 15.4" notebook

Moderný špičkový štvorkomorový ruksak na notebook 15.4” zabezpečí pohodlie pre Vás aj Váš notebook. Vystužená tvarovaná chrbtová časť umožňuje pohyb vzduchu medzi batohom a chrbtom, čo zvyšuje kvalitu zážitku pri nosení. Zadný diel aj popruhy sú vyrobené z materiálu, ktorý aj v teplom počasí spríjemňuje nosenie. Najbližšie k chrbtu je zadná komora. V chránenom oddelení obsahuje neoprénové vrecko na bezpečné uloženie notebooku. Zadná komora obsahuje aj priehradku na dokumenty a ďalšie praktické vrecká na uloženie potrebného vybavenia. Komoru s notebookom je možné otvoriť iba pokiaľ nemáte batoh na chrbte. Nemôže tak dôjsť k jeho nepovolenému vytiahnutiu na preplnených miestach, ako napr. v dopravnom prostriedku. Ďalšie dve komory batohu sú dostatočne priestranné na uloženie všetkého potrebného príslušenstva, je tu vrecko na MP3 prehrávač, na iPod a iPhone, spevnené vrecko na CD/DVD-médiá alebo CD prehrávač. Otvor na slúchadlá umožňuje prenášať zdroj zábavy vnútri ruksaku a počúvať produkciu aj počas chôdze, či behu.

Na regulovateľných popruhoch je umiestnený držiak PET fľaše. Klik - a fľašu už nemusíte držať v ruke. Je na dosah.
Popruhy a obvod hlavného predného vrecka sú obrúbené reflexnou linkou. Slúži ako pasívny bezpečnostný prvok za zhoršenej viditeľnosti - pri osvetlení reflektormi, alebo baterkou prudko odráža svetlo do diaľky. 
Batoh má po stranách vrecká so zipsmi. Vpredu sa nachádza štvrtá multifunkčná komora, ktorú využijete na prezuvky, na desiatu, prípadne na iný náklad stredných rozmerov, ktorý chcete mať ihneď poruke.
Praktickým doplnkom je pláštenka na batoh, ktorá ho ochráni pri prudkom daždi či počas sneženia. Uschovaná je v špeciálnom vrecku v spodnej časti batohu. Na tejto pláštenke sa nachádza aj reflexná linka pre zvýšenie bezpečnosti pri nosení tohto ruksaku.
Ruksak CityStory je to správne riešenie pre ľudí, ktorí prežívajú svoj príbeh medzi ľuďmi veľkých aj malých miest.

Ide o najlepšie vybavený ruksak v dnešnej ponuke. Vyrába sa v troch moderných farebných verziách: čierno/strieborný, čierno/modrý a čierno/oranžový.

Vybavenie:

Štýlový ruksak s priestrannými vreckami, ortopedicky tvarovaná chrbtová časť, pohodlné nastaviteľné popruhy vyrobené z priedyšného materiálu zabraňujúcemu spareniu sa pod nimi, hlavný oddiel ukrytý pod popruhmi, osobitné neoprénové vrecko na notebook integrované v hlavnom oddiele, hlavná priehradka na dokumenty, hlavná priehradka na menšie príslušenstvo, priehradka na prezuvky, organizovaná vnútorná časť pre prehľadné uloženie telefónu, písacích potrieb, vizitiek, MP3 prehrávača a i., postranné vrecká na fľaše, multimediálne vrecko s otvorom na slúchadlá k telefónu, MP3 prehrávaču alebo iPodu, nepremokavý odolný materiál, lemovanie reflexnou linkou pre bezpečnosť za šera aj tmy,  rukoväť pre zavesenie batohu alebo pre držanie v ruke, pláštenka na batoh s reflexnou linkou chrániaca pri výkyvoch počasia

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Performance
Vlastnosti 2
Farba čierna
Farba doplnková oranžová
Materiál nylon
Materiál nylon
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,4
Rozmery, mm 490 x 355 x 190
Hmotnosť, kg 1.5
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +