Značka: Revance
Kolekcia: Assistance
Farba: priezračná
Rozmery, mm: 210 x 180 x 45
Objem, l: 0,25
Záruka: 24
Cena: 14,10 €
bez DPH: 11,75 €
Skladom
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: RERAC005
-
+

Súprava sprejov na kompletné čistenie notebookov a počítačovSúprava zabezpečuje dokonalú starostlivosť o čistotu plastových a kovových povrchov - klávesníc, notebookov, počítačov. Pozostáva zo spreja na čistenie obrazoviek a spreja na čistenie plastových povrchov . Vďaka jemnosti a špeciálnemu určeniu každého spreja sú dosahované lepšie výsledky, ako pri univerzálnych prípravkoch.
Súprava má široké pole použitia. Stačí iba nastriekať sprej na obrúsok a ním pretrieť čistený povrch. Sprej nie je treba riediť, je ihneď pripravený k použitiu.
Čistiaci roztok neobsahuje alkohol a preto nie je horľavý. Je šetrný k životnému prostrediu a k ozónu, je biologicky odbúrateľný. Pôsobí antistaticky Jemný ochranný film má antistatický efekt a zabraňuje statickým výbojom. Spôsob použitia je veľmi účinný a výhodný. Čistiaca tekutina je dodávaná ako sprej vo fľaške bez CFC. Súčasťou balenia sú čistiace obrúsky.

UPOZORNENIE Nepite! Nestriekajte do očí! Skladujte mimo dosahu detí! Prosím, pred použitím si prečítajte doplnkovú informáciu v balení!

Vybavenie:  125 ml tekutej čistiacej látky v spreji na plastové povrchy, 125 ml tekutej čistiacej látky v spreji na TFT a LCD povrchy obrazoviek, zvitok suchých obrúskov na čistenie.

Návod na použitie:
Umožní dokonalú starostlivosť a čistotu povrchov všetkých populárnych počítačov, notebookov a klávesníc; veľmi jemný; jednoducho nastriekajte na obrúsok a vytrite čistený povrch dosucha; antibakteriálny a antistatický efekt; výhodný a účinný spôsob. Pri čistení dodržujte pokyny výrobcu čisteného zariadenia a pokyny k bezpečnosti práce.

 

 

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Assistance
Vlastnosti 2
Farba priezračná
Rozmery a hmotnosť
Rozmery, mm 210 x 180 x 45
Objem, l 0,25
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +