Značka: Dicota
Kolekcia: Actives
Farba: čierna
Materiál: 840 d nylon
Materiál: nylon
Veľkosť displeja ("): 15,4
Rozmery, mm: 450 x 330 x 130
Hmotnosť, kg: 0,95
Záruka: 36
Cena: 67,90 €
bez DPH: 56,58 €
dopredané, podobné typy sú dole
Výrobca: Dicota
Objednávkový kód: DIN16328N
-
+

Odľahčený ruksak na notebook

Notebook je spoľahlivo chránený pred otrasmi v perfektne vystlatom oddelení. Ako doplnkový bezpečnostný prvok sa môže použiť prídavný popruh cez notebook. Dostatok miesta na papierové dokumenty a mobilné príslušenstvo nájdete v hlavnej časti ruksaku s pracovnou plochou. Ostatné veci - zdroje napájania, písacie potreby, vizitky a iné drobnosti uložíte v dvoch predných vreckách, uzatvárateľných zipsom. Všetky veci je možné prehľadne uložiť vďaka množstvu malých vreciek. Postranné vrecká sú vhodné na rýchly prístup k telefónu, MP3 prehrávaču alebo iPodu.
Nepremokavý a odolný materiál ruksaku zabezpečujú ochranu notebooku a obsahu zvonka.
Premyslená konfigurácia pridáva pohodlne nosenému ruksaku funkcie klasických tašiek na notebook. Pohodlné nosenie zaisťujú zmäkčené nastaviteľné popruhy a vystlatá zadná časť ruksaku, prípadne vystlatá rúčka pri nosení v ruke. Kvalitné popruhy unesú aj ťažší náklad a neprenášajú vyššiu hmotnosť na Vaše ramená a chrbát.

BacPac Business je dostupný v dvoch farbách: čierna a béžová

Vybavenie:

Vystlaná a uzatvárateľná časť na notebook; popruh na notebook; hlavná časť na dokumenty; dve predné vrecká ; vrecko s výstupným otvorom na slúchadlá ; nepremokavý a odolný materiál; ergonomicky formované popruhy a rúčka; priedušné vystlanie zadnej časti ruksaku.

 

Dizajn
Značka Dicota
Kolekcia Actives
Vlastnosti 2
Farba čierna
Materiál 840 d nylon
Materiál nylon
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15,4
Rozmery, mm 450 x 330 x 130
Hmotnosť, kg 0,95
Obchodné údaje
Záruka 36

Pridať hodnotenie

- +