Značka: Dicota
Kolekcia: Actives
Farba: šedá
Materiál: dobby nylon/ polyester
Materiál: nylon
Veľkosť displeja ("): 15
Rozmery, mm: 420 x 310 x 170
Vnútorné rozmery, mm: 320 x 270 x 50
Hmotnosť, kg: 0,6
Záruka: 36
Cena: 60,00 €
bez DPH: 50,00 €
Skladom
Výrobca: Dicota
Objednávkový kód: DIN11568N
-
+

Súprava na sezónu corona vírusu - tablet, notebook, dezinfekcia aj ochranné prostriedky v jednom ruksaku

Súprava na ochranu v sezóne corona vírusu je určená na pohodlnú úschovu všetkého, čo potrebujete v období zvýšenej ochrany od vírusov. Niekoľko oddelení Vám umožní oddelene a prehľadne uložiť v ruksaku fľašku s dezinfekčným prostriedkom, náhradné ochranné rúška, ochranné okuliare, rukavice. Preto aj v tomto ťažkom období corona vírusu budete mať vždy pri sebe komunikačný prostriedok aj všetko nutné pre Vašu osobnú ochranu  a ochranu ľudí, s ktorými sa stretávate.

BacPac Fun šedý - je ruksak s extrémne nízkou hmotnosťou a moderným vzhľadom!

Ruksak má vystužené ochranné vrecko na notebooky až do veľkosti 14-15". V hlavnom priestore nájdete miesto na dokumenty, mobilné príslušenstvo, perá a mobilný telefón. Ďalšie dve predné vrecká sú vhodné na umiestnenie drobného príslušenstva ako napr. MP3/CD prehrávač, pre ktorý je ruksak aj špeciálne upravený, obzvlášť pri nepriaznivom počasí. BacPac Fun navyše ochráni Vaše mobilné zariadenia aj vďaka svojmu nepremokavému a pevnému materiálu. Reflexný materiál na prednej časti je vynikajúcim prvkom pasívnej bezpečnosti v hmle a v tme. K pohodlnému noseniu prispievajú nastaviteľné ramenné popruhy, vystužená zadná časť a mäkké držadlo.

Vyrába sa v dvoch farebných verziách: šedo/béžovo/žltej a tmavomodro/šedo/oranžovej.

Vybavenie:

100 ml fľaška s dezinfekčným prostriedkom (65% etanolový roztok); chránený priestor na rúška, rukavice, okuliare; ochranný priestor na tablet/notebook vystlaný protinárazovou penou, doplnený prvkami pasívnej bezpečnosti; predné vrecko s držiakmi na perá a vreckami na vizitky, vrecko na káble, myš, zdroj a iné potreby; vnútorné vrecko na dokumenty; uzamykateľné oddelenie na tablet s upevňovacím pásom; ergonomická zmäkčená rúčka; popruh cez plece s protišmykovou náramennou podložkou, záves na uchytenie tašky ku kufríkom s teleskopickou rúčkou, kombinovaný s vreckom na dokumenty; ozdobné farebné lemovky predného vrecka, slúžiace na identifikáciu, lepšiu viditeľnosť a zvyšujúce pasívnu bezpečnosť.

Súčasťou dodávky je 1 fľaška dezinfekčného prostriedku, určeného proti baktériám a vírusom (vrátane nového corona vírusu), bezpečne zabalená v ruksaku Bac Pac Fun.

Dizajn
Značka Dicota
Kolekcia Actives
Vlastnosti 2
Farba šedá
Materiál dobby nylon/ polyester
Materiál nylon
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť displeja (") 15
Rozmery, mm 420 x 310 x 170
Vnútorné rozmery, mm 320 x 270 x 50
Hmotnosť, kg 0,6
Obchodné údaje
Záruka 36

Pridať hodnotenie

- +