Značka: Revance
Kolekcia: Assistance
Farba: priezračná
Rozmery, mm: 190 x 115 x 45
Objem, l: 0,125
Záruka: 24
Cena: 8,50 €
bez DPH: 7,08 €
Skladom
Výrobca: Revance
Objednávkový kód: RERAC004
-
+

Súprava na čistenie notebookov a počítačov

Súprava pozostáva zo špeciálneho spreja a čistiacich obrúskov. Zabezpečuje dokonalú starostlivosť o čistotu plastových a kovových povrchov - klávesníc, notebookov, počítačov. Vďaka jeho jemnosti k rôznym povrchom má široké pole použitia. Stačí iba nastriekať sprej na obrúsok a ním pretrieť čistený povrch. Sprej nie je treba riediť, je ihneď pripravený k použitiu.
Čistiaci roztok neobsahuje alkohol a preto nie je horľavý. Je šetrný k životnému prostrediu a k ozónu, je biologicky odbúrateľný. Pôsobí antistaticky Jemný ochranný film má antistatický efekt a zabraňuje statickým výbojom. Spôsob použitia je veľmi účinný a výhodný. Brilliant Gel je dodávaný ako sprej vo fľaške bez CFC. Súčasťou balenia je čistiaca látka.

UPOZORNENIE Nepite! Nestriekajte do očí! Skladujte mimo dosahu detí! Prosím, pred použitím si prečítajte doplnkovú informáciu v balení!

Vybavenie:
125 ml tekutej čistiacej látky, čistiace obrúsky

 


Návod na použitie:
Umožní dokonalú starostlivosť a čistotu povrchov všetkých populárnych počítačov, notebookov a klávesníc; veľmi jemný; jednoducho nastriekajte na obrúsok a vytrite čistený povrch dosucha; antibakteriálny a antistatický efekt; výhodný a účinný spôsob. Pri čistení dodržujte pokyny výrobcu čisteného zariadenia a pokyny k bezpečnosti práce.

 

Dizajn
Značka Revance
Kolekcia Assistance
Vlastnosti 2
Farba priezračná
Rozmery a hmotnosť
Rozmery, mm 190 x 115 x 45
Objem, l 0,125
Obchodné údaje
Záruka 24

Pridať hodnotenie

- +